Новости Ровно / Бизнес / Експерти вчать підприємців Рівненщини працювати з німецькими інвестиціями

Експерти вчать підприємців Рівненщини працювати з німецькими інвестиціями

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині вже другий день перебувають експерти практичного бюро Програми GIZ. В програмі передбачене практичне навчання рівненських підприємців роботі із залучення німецьких інвестицій.

Розповідаючи про проект директор проектного бюро Програми, Світлана Степащенко зазначила, що даний проект працює вже майже 15 років, а участь в ньому взяли більше тисячі слухачів. Щодо Рівненщини, то її представляють лише одиниці.

«Найбільшою перепоною є відсутні знання англійської мови, яка є робочої мовою програми. Але з року в рік ми помічаємо, що рівень знання мови у підприємців покращується. Тож ми очікуємо більшу кількість учасників цьогоріч», – зазначила Світлана Степащенко.

За її словами, беручи участь в проекті, рівненські підприємці зможуть не лише пройти місячне стажування в Німеччині, але й налагодити тісні зв’язки з представниками німецьких компаній.

У свою чергу експерт програми GIZ Олена Бей, відповідальна за підбір підприємств для стажування, розповіла, що процедура відбору є доволі простою та доступною. Спочатку підприємцю, який зацікавлений в стажуванні необхідно зареєструватися на сайті та заповнити невелику анкету. Після чого він буде запрошений на співбесіду з експертами програми. Причому важливо, що з цього року співбесіди проходитимуть не в столиці, а експерти виїжджатимуть в обласні центри, де є їхні партнери. В Рівненській області партнером стала Рівненська ОДА та Рівненська агенція із залучення інвестицій «ІнвестІнРівне».

Загалом уряд Німеччини зацікавлений у якомога більшій участі підприємців з України, адже це гарні перспективи й для німецьких бізнесменів. Саме тому фінансування місячного стажування в Німеччині уряд цієї країни бере на себе. Українським підприємцям потрібно профінансувати лише транспортні витрати.

Ще один експерт програми GIZ Євген Клісенко зазначив, що сьогоднішній семінар дозволить рівненським підприємцям на практиці відчути та навчитися, яким чином виходити на європейські ринки та як правильно шукати інвестиційних партнерів.

На завершення зустрічі експерти програми GIZ подякували обласній державній адміністрації та агенції із залучення інвестицій «ІнвестІнРівне» та нагадали, що сьогоднішнім семінаром проект для рівненських підприємців не закриваються. Усі охочі взяти участь у стажуванні в Німеччині можуть зареєструватися у Рівненській агенції із залучення інвестицій «ІнвестІнРівне» за тел. (0362) 221 565, моб. (050) 637 16 37 (Дмитро Янушевський).

За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА
25 июня 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Світовий Банк виділить 25 мільйонів доларів на медицину Рівненщини

Рівненщина потрапила до кількох областей, які фінансуватиме Представництво Світового Банку. За умовами програми, Рівненська область отримає 25 мільйонів доларів на розвиток медицини на 5 років.

Діалог між владою та бізнесом налагоджується

Днями, в рамках реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», в приміщенні Центру сприяння бізнесу, відбулася спільна нарада представників бізнесу

Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку визнали найсучаснішою в ...

28 серпня о 14.00 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Короленка, 6) відбудеться урочисте відкриття лайтбоксу «Сучасна бібліотека», здобутого книгозбірнею як нагороду

У Рівному чекають інвестицій в 73 мільйони на єдиний квиток у транспорті

Завтра у Рівному, 29 липня о 12-ій годині в конференц-залі готелю «Мир» відбудеться презентація-обговорення інвестиційної програми перетворення міського транспорту через систему «Єдиний квиток».

Як рівненським підприємцям вийти на ринок ЄС?

Рівненських підприємців вчать освоювати європейські ринки. Навчання для місцевих бізнесменів організувала молодіжна організація Smart People. А для цього - запросила гостя зі столиці — професора
Популярные новости