Новости Ровно / Бизнес / Рівненські підприємці налагоджували контакти з польськими колегами

Рівненські підприємці налагоджували контакти з польськими колегами

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Останні тижні квітня 2015 року в Центрі сприяння бізнесу відзначились насиченими бізнесовими заходами. На прохання підприємців, власників бізнесу та керівників підприємств команда проекту організувала кілька навчальних семінарів.
Відтак, учасники отримали вичерпні відповіді та слушні поради щодо трудових відносин на семінарі «Трудове законодавство: зміни, особливості, юридичний супровід». Дізнались, як зареєструватись у міжнародній програмі експертної допомоги PUM, де разом з її координатором Джоном Шеленом зуміли не лише переконатись у дієвості експертних місій, але й оформити кілька заявок на участь у цій програмі. Цьогоріч Рівненщина вкотре стала лідером за кількістю міжнародних консультацій PUM, тому найбільше коштів буде спрямовано саме в наш регіон.

Однією з найграндіозніших подій, звісно ж став Міжнародний економічний форум «Українсько-польський бізнес-день», що відбувся 24 квітня.

Церемонію відкриття розпочав заступник міського голови Сергій Васильчук, який підкреслив, що подібний захід має на меті розкриття значно ширшого питання, ніж ведення бізнесу в Україні та Польщі, та налагодження бізнес-співпраці. Участь у заходах такого формату як форум, є поштовхом до створення сприятливих умов для розвитку нових бізнес-напрямків та пошуку спільних інвестиційних проектів.
Окрім керівників місцевого бізнесу Рівного, що мають бажання розширити власну справу та вийти на ринки Європейського Союзу, на форум були запрошені і представники малого та середнього підприємництва міста-побратима Любліна, які в свою чергу зацікавлені у провадженні господарської діяльності на теренах Рівненщини.

По завершенню пленарного засідання форум продовжився обговоренням за круглими столами, тематика яких була вже дещо вужча: «Особливості ведення бізнесу в Рівному», «Зовнішньо-економічна діяльність, співпраця з Польщею», «Транскордонна співпраця: напрямки спільної діяльності», модераторами яких були представники як з Рівного, так і з Любліна.

Корисність та продуктивність зустрічі такого формату є беззаперечною, оскільки учасники повною мірою представити свою діяльність і налагодити цікаві бізнес-контакти з польськими колегами.

Усі ці заходи реалізовані Виконавчим комітетом Рівненської міської ради в рамках проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.
29 апреля 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Туристичне Рівне представили в Любліні

Днями 20 рівненських підприємців повернулися з виставки туристичного напрямку, що відбулася у м. Любліні, де представили потенціал Рівненщини, перейняли кілька європейських бізнес-моделей розвитку

Культурне Рівне вразило поляків

Кращі визначні місця Рівного, а також заклади естетичного виховання молоді днями презентували люблінським чиновникам.

Діалог між владою та бізнесом налагоджується

Днями, в рамках реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», в приміщенні Центру сприяння бізнесу, відбулася спільна нарада представників бізнесу

Бізнес для рівняну Польщі: чтого очікувати?

У Рівному, центр сприяння бізнесу на численні прохання рівненських підприємців проводитиме семінар на тему «Особливості започаткування та ведення бізнесу в Польщі».

У Рівному навчають бізнесу

Сьогодні та завтра, 6-7 лютого 2014 року у Рівному для представників малого та середнього бізнесу відбудеться дводенний семінар-тренінг на тему «Інструменти та механізми залучення фінансових ресурсів
Популярные новости