Новости Ровно / Бизнес / У Рівному ліквідували сміттєзвалище

У Рівному ліквідували сміттєзвалище

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На вул. Ж.Кюрі, що у Рівному, ліквідовано стихійне сміттєзвалище і знешкоджено використані шприци.
Як повідомив директор рівненського комунального підприємстві „КАТП 1728” Ростислав Кралюк, працівники ввіреної йому організації навіть за складних погодних умов не припиняють стояти на сторожі чистоти та системно проводять роботи з прибирання та благоустрою вулиць обласного центру. 14 квітня вони плідно працювали в районі вул. Ж.Кюрі.

Варто зазначити, що під час прибирання дитячого майданчика, навкруги нього було виявлено чимало використаних шприців, у яких після ін’єкцій залишились частинки речовини невідомого походження та крові, яка може бути уражена вірусом СНІДу або гепатиту С. При пораненні такою голкою, людина може інфікуватися цими небезпечними хворобами.
20 апреля 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Місто придбало новий сучасний сміттєвоз для вивозу відходів із «Євроконтейн ...

З природоохоронного фонду міста для „КАТП 1728” в 2014 році було виділено кошти на придбання нового сучасного сміттєвоза. Після проведення тендеру та додержання процедури, передбаченої Законом

У Рівному закупили 220 контейнерів для сміття

Цими днями у Рівненському комунальному підприємстві „КАТП 1728” було проведено тендер по закупівлі 220 оцинкованих контейнерів для збору сміття євро зразка ємністю 1,1 куб.м.

Контейнери невідомого походження з небезпечними відходами знайшли у Рівному

На деяких з них відсутнє маркування, на деяких містяться написи "отрута", "небезпечно". Поруч знаходяться фруктові дерева плодорозсаднику і посіви дикої коноплі.

46-річного чоловіка, який в лютому пропав безвісти, знайшли у Рівному мертв ...

26 квітня до міліції звернувся 20-річний Дмитро й повідомив про те, що близько четвертої години вечора в болоті по вулиці Ярослава Гашека, що в Рівному, він виявив труп невідомого чоловіка.

На Пересопницькій у Рівному ліквідували стихійне сміттєзвалище

18 лютого силами комунального підприємства КАТП-1728 виконано заходи з ліквідації стихійного сміттєзвалища на вул. Пересопницька в місті Рівному (поблизу харчівні «Майдан», р-н пивзаводу).