Новости Ровно / Бизнес / Вуличною торгівлею керуватимуть самі підприємці

Вуличною торгівлею керуватимуть самі підприємці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Підприємці, що торгують на вулиці Шевченка поблизу продуктового ринку тепер самостійно впорядковуватимуть, утримуватимуть та керуватимуть торгівлею, яка поки лишатиметься невід‘ємною частиною життя міста.

За порадою міської влади більшість підприємців з цієї вулиці, понад сто двадцять, створили громадську організацію. Тепер вони незалежні від ринку «Моріон» і орендної плати туди не вноситимуть.

Отож, аби побачити як підприємці впораються з управлінням торгівлею на вулиці Шевченка, з ними було підписано угоду на три місяці.

Міський голова Хомко каже – якщо впораються договір буде продовжено і надалі – до стабілізації ситуації в державі. Бо на думку Володимира Хомка, з часом ринки відійдуть в минуле, як у більшості європейських країн. Що ж до утворення у Рівному «Ярмарку на Шевченка», як відомо не всі сприйняли цю ідею. Це в першу чергу керівництво ринку Моріон та кілька торгуючих.

Додамо, що укладений договір на найближчому засіданні має затвердити міськвиконком. І вже до кінця місяця подібним чином впорядкувати торгівлю біля ринку міська влада збирається і на інших прилеглих вулицях – Пересопницькій та Сагайдачного.
05 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Стоянку замість ринку робити не збираються

Працівники центрального продовольчого ринку і ринку «Моріон» розпочали робочий тиждень біля міської ради, куди вони прийшли, щоб упевнитися, чи не залишаться без роботи.

У Рівному на Сагайдачного та Шевченка заборонили торгівлю з автомобілів

Торгувати з авто поблизу продуктового ринку тепер не можна.

У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого

Відрізаними від європейської цивілізації та покинутими на самоті зі своїми проблемами відчувають себе мешканці вулиці Здолбунівська, що у Рівному. Вони живуть поблизу ринку Дикого, і через це замість

У Рівному на Моріоні повстали вуличні торговці

У Рівному на ринку Моріон справжня революція. Вуличні торговці повстали проти керівництва ринку, звинувачуючи їх у базарній корупції. Люди кажуть, на Моріоні процвітає несправедливість та безлад, а

На Гетьмана Полуботка у Рівному має працювати шлагбаум

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Рівного Володимира Хомка "Про організацію роботи торговельних рядів".
Популярные новости