Новости Ровно / Бизнес / Реформування податкової системи – під контроль громадськості

Реформування податкової системи – під контроль громадськості

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Бізнес та влада повинні зараз, як ніколи раніше, консолідуватись та бути добрими партнерами у справі поліпшення умов ведення бізнесу. Адже лише спільні зусилля сприятимуть розвитку, як кожного підприємства окремо, так і свого регіону та країни в цілому.

Цьому спонукатимуть не декларативні заяви, а спільні дії, спрямовані на створення атмосфери довіри та партнерських відносин між платниками податків та органами державної влади.

Пошуку шляхів такої взаємодії та втілення ефективних форм співпраці для забезпечення участі громадськості в реалізації державної податкової та митної політики присвячена зустріч за Круглим столом.

Представники влади, бізнесу та громадськості зійшлися у думці, що треба робити все можливе для досягнення стабільного підприємницького клімату у рамках нашого регіону.

Так, зокрема, для розгляду та аналізу конфліктних ситуацій, що виникають між платниками податків та органами фіскальної служби у процесі сплати та адміністрування податків, вирішили створити постійно діючу спільну Узгоджувальну комісію, основне завдання якої полягатиме у вирішенні таких проблемних ситуацій виключно у правовому полі, дотримуючись презумпції невинуватості платників.

Влада і бізнес домовилися також про проведення спільної роботи щодо удосконалення податкового і митного законодавства, спільної масово-роз’яснювальної та навчально-консультативної роботи.

Присутній на зустрічі директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Рівненської ОДА Тимошенко І.О. висловив думку щодо необхідності висвітлення участі кращих платників податків області в реалізації бюджетних та соціальних програм.

Представники бізнесових структур були одностайні в тому, що ефективною формою співпраці є забезпечення участі громадськості в

налагодженні системи контролю за додержанням податкового і митного законодавства та запобігання правопорушенням у сфері податкових та митних відносин як з боку ДФС, так і представників бізнесу.

Заключним раундом «Круглого столу» стало підписання Меморандуму про співробітництво між Головним управлінням ДФС у Рівненській області, Рівненською митницею ДФС та Територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Рівненській області. Документ підписали начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев, начальник Рівненської митниці ДФС Олег Вавровський та голова Ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Рівненській області Володимир Нагорнюк.

Згідно з підписаним документом, сторони спільно узгоджуватимуть позиції щодо реформування податкової системи, забезпечуватимуть безпосередню участь платників податків у прийнятті важливих рішень щодо поліпшення умов ведення бізнесу.

Сторони беруть на себе зобов’язання докласти усіх зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів платників, поліпшення підприємницького клімату в області, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, а також підвищення соціальної відповідальності платників податків.
04 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Податківці, митники та платники податків спільно вирішуватимуть конфліктні ...

Представники бізнесу та держструктур, що адмініструють та контролюють сплату податків та мита, домовилися про спільну взаємодію і «правила гри» на теренах області. Керівники Головного управління

Бізнесу Рівненщини пробачать приховані податки в обмін на 5%

Підприємці, які хочуть уникнути відповідальності за заниження податкових зобов’язань у попередні роки, можуть скористатися податковим компромісом. Про це повідомив начальник Головного управління

Платникам податків – оперативна інформація про оподаткування

У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби – «ЗІР» для платників податків створено комфортні умови пошуку інформації з питань оподаткування, митної справи та

З початку року представники бізнесу та громадяни Рівного отримали в податко ...

Найбільша кількість звернень відвідувачів Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному стосувались отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про

На Рівненщині нині діє 16 Центрів обслуговування платників податків.

ЦОПи надають рівнянам комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. За шість місяців цього року їх вже відвідали 334 тисяч платників, яким надано 37,7 тис. адміністративних
Популярные новости