Новости Ровно / Бизнес / Бізнесу Рівненщини пробачать приховані податки в обмін на 5%

Бізнесу Рівненщини пробачать приховані податки в обмін на 5%

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Підприємці, які хочуть уникнути відповідальності за заниження податкових зобов’язань у попередні роки, можуть скористатися податковим компромісом. Про це повідомив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

За словами головного податківця законний механізм стосується двох податків – податок на прибуток і ПДВ (податкові періоди до 1 квітня 2014 року).

– За часів режиму Януковича підприємців вимушували діяти нечесно стосовно до держави. На бізнес накинули «удавку» – багато хто переймається, що був змушений укладати угоду зі своєю. Щоб зняти цей моральний аспект і вирівняти ситуацію зараз і був запропонований податковий компроміс. Покажи нечесні операції, заплати 5% і ти маєш легалізовані доходи. Ніяких санкцій, ніякої пені, ніякого криміналу – далі спокійно веди бізнес, залучай інвестиції на розвиток. Останнє, до речі, важливе, оскільки ми рухаємося у ЄС, а там прискіпливо ставляться до тих, хто хоче позичити-залучити кошти, – наголошує на важливості податкового нововведення Дмитро Зайцев.

Процедура податкового компромісу, виписана у законі № 63-VIII від 25.12.14, передбачає два варіанти на застосування – або подати уточнюючу декларацію з переліком фінансових операцій, або платнику потрібно написати заяву в інспекцію. Далі упродовж 10 днів буде ухвалено рішення стосовно проведення позапланової документальної перевірки (її може і не бути). Перевірка стосуватиметься виключно питання витрат, що визначають податок на прибуток, або завищення податкового кредиту з ПДВ.

Також варто зауважити, що «уточнення платником податкових зобов’язань» жодним чином не відобразиться на його контрагентах.

Скористатися податковим компромісом та уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності підприємці зможуть до 16 квітня 2015 року. Проконсультуватися щодо механізму застосування можна у податкових інспекціях Рівненщини та центрах обслуговування платників податків.
28 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Платники Рівного сплатили до бюджету понад 88 млн. грн. податку на прибуток

Саме така сума податку на прибуток надійшла у січні-жовтні 2014 року до Державного бюджету від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному.

«Ризикові» підприємства на особливому контролі

Фахівці управління податкового аудиту ДПІ у м. Рівному з початку цього року провели 315 перевірок суб’єктів господарювання.

Про зміни податкового законодавства – під час «гарячої лінії»

В ДПІ у м.Рівному відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На запитання дозвонювачів, що стосувались новацій податкового законодавства, відповідала начальник

Бухгалтеру на замітку: що необхідно знати про операції, котрі є контрольова ...

Перелік господарських операцій, які визнаються контрольованими, встановлено підпунктом 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 Податкового кодексу України.

Сума позовів по судових справах перевищила 2,1 млрд. грн.

За статистикою Головного управління Міндоходів Рівненщини, в першому півріччі нинішнього року на розгляді в судах знаходилося 1635 справ, в яких предметом оскарження являлися рішення про нарахування
Популярные новости