Новости Ровно / Бизнес / Голова РОДА переконував урядовців розблокувати роботу сміттєпереробного

Голова РОДА переконував урядовців розблокувати роботу сміттєпереробного

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Під час робочої поїздки до Києва голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков зустрівся з представниками Уряду. На зустрічі посадовці обговорили можливості створення відповідних законодавчих умов щодо відновлення роботи сміттєпереробного заводу на Рівненщині. Про це повідомив Віталій Чугунніков під час наради з керівництвом підприємства.

— Питання діяльності сміттєпереробного залежить від рішення Верховної Ради. Ми маємо підготувати проект відповідних змін. Це дасть правову можливість працювати заводу. Нині ж механізм переробки побутових відходів на законодавчому рівні відсутній. В рамках чинних нормативних актів сміттєпереробний працювати на повну потужність не може, — зазначив Віталій Чугунніков.

Нині на підприємстві діє лише сміттєсортувальна лінія. Для відновлення процесу переробки потрібне загальнодержавне рішення. Разом з тим, переповнене рівненське сміттєзвалище впродовж багатьох років залишається великою проблемою для Рівненщини.

«Ми домовилися, що юридична служба підприємства підготує проект змін до законодавства, які б змогли врегулювали роботу заводу, — зазначив Віталій Чугунніков. – Із цими пропозиціями я звертатимуся до Кабміну. Політична воля керівництва Уряду щодо цього є. Сприяння у якнайшвидшому відновленні сміттєпереробного заводу – пріоритетне завдання влади».
21 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Кабмін розгляне звернення Рівнеради щодо запуску сміттєпереробного заводу

Звернення Рівненської міської ради щодо врегулювання законодавства, яке б дозволило працювати місцевому сміттєпереробному заводу, розглядатиме Кабінет Міністрів України. Відповідь на це звернення

Екскурсії на сміттєзавод возитимуть щоп’ятниці

Потрапити туди зможуть тепер усі охочі.

У Рівному вимагають відновити роботу сміттєпереробного заводу

Збір підписів за відновлення роботи єдиного в Україні сміттєпереробного заводу розпочали у Рівному. Інформаційний намет, у якому всі небайдужі рівняни можуть підписатися під петицією до Президента

Депутат Рівнеради звозив молодь на смітник

2 липня, відбулась екскурсія на територію Рівненського сміттєпереробного заводу. Це спільний проект компанії "Санком-Рівне" та МГО "Молодь-Діє".

Рівненський нардеп: вулиці Києва заблокували внутрішні війська

Бійці внутрішніх військ заблокували перетин вулиць Інститутської і Ольгинської у центрі Києва і не пропускають автівки в жоден бік, - про це повідомив народний депутат від “УДАРу” Віталій Чугунніков.
Популярные новости