Новости Ровно / Бизнес / Підприємства Рівного за порушення валютного законодавства заплатять близько 1,3 млн. грн.

Підприємства Рівного за порушення валютного законодавства заплатять близько 1,3 млн. грн.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Протягом 2014 року податківці Рівного провели 90 перевірок підприємств – суб’єктів ЗЕД, з яких 6 – в ході планових виїзних перевірок цих підприємств. За наслідками таких заходів донарахування до бюджету склали 1294,5 тисяч гривень.

Примітно, що левову частку цієї суми становить пеня за порушення термінів здійснення операцій у сфері ЗЕД. Штрафні санкції за порушення вимог валютного законодавства склали 2,7 тисячі гривень, податок на доходи нерезидентів та штрафні санкції – 66,3 тисячі гривень.

Дотримання суб’єктами господарювання, як вітчизняними, так і іноземними, валютного законодавства при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності є показником їх сумлінності та сприяє подальшому росту інвестиційної активності.
20 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Кількість перевірок рівненських суб’єктів господарювання зменшилась

Щороку робота територіальних органів ДФС спрямовується на зменшення загальної кількості планових перевірок. Першочергово до таких перевірок включаються суб’єкти господарювання, які декларують збитки

Податок на доходи фізосіб є основним в структурі надходжень місцевого бюдже ...

Протягом 11-ти місяців 2014 року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у м.Рівному, сплатили до бюджету 394,9 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб.

На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків ...

Під час кожної перевірки, що проводилися цьогоріч аудиторами ГУ Міндоходів області, встановлені порушення законодавства. Зокрема, виявлено 16 нелегальних працівників, яких залучено до оподаткування.

На Рівненщині керівники підприємств ухилилися від сплати 1,6 млн.грн. соці ...

Перевіркою, проведеною прокуратурою м. Рівне, встановлено, що посадові особи одного з публічних акціонерних товариств в порушення вимог законодавства умисно ухилилися від сплати понад 1 мільйона

Понад 1,3 млн. грн. сплатять до бюджету порушники законодавства з оплати пр ...

Органами Міндоходів області протягом січня-березня цього року проведено 31 перевірку підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам.