Новости Ровно / Бизнес / Стоянку замість ринку робити не збираються

Стоянку замість ринку робити не збираються

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Працівники центрального продовольчого ринку і ринку «Моріон» розпочали робочий тиждень біля міської ради, куди вони прийшли, щоб упевнитися, чи не залишаться без роботи.

– За чутками, на місці торгових рядів влада збирається зробити стоянку для автомобілів, – розповіли люди. – Ми прийшли до міського голови, щоб він дав нам пояснення. Бо ж не так давно нас запевняли, що, поки в країні криза, торгівлю на вулиці забороняти не будуть.

Працівники центрального ринку і «Моріону» турбуються про збереження робочих місць, адже добре розуміють, що самого ринку на всіх не вистачить. Поки вони мають змогу працювати на вулицях Шевченка, Пересопницькій та Полуботка і платити по 8 гривень оренди за торгове місце на добу, це їх цілком влаштовує.
Стоянку замість ринку робити не збираються


– Ми боїмося, що нас хочуть прогнати, – пояснює одна з продавчинь. – Територія, де працюємо, належить місту, тому наш стан дуже непевний. У мене двоє дітей, без цієї роботи мені нікуди податися. Тому й прийшла просити міського голову залишити нам наші робочі місця, наш кусок хліба.

– Ви маєте недостовірну інформацію, – запевнив «базарників» Володимир Хомко. – Нікому цих вулиць віддавати не збираюся, і ніяких парковок на них робити не будуть. І хоча торгівля на тротуарах не є законною, я йду на це, бо розумію проблеми людей. З Пересопницькою взагалі ніяких проблем немає, постало питання з вулицею Шевченка і ринком «Моріон», по якому вже відкрито дві кримінальні справи. Тому ми не продовжили з ними угоду, яка закінчилася ще в грудні минулого року.

Як зауважив міський голова, нечесність власника «Моріону» стала основним важелем, що спрацював не на його користь:
Стоянку замість ринку робити не збираються


– Різниця між тим, що платять продавці, і тим, що йде на податки і благоустрій території, яку орендував «Моріон», досить велика. За рік власник ринку заробляє п’ять мільйонів гривень, і більша частина цих коштів йде в його кишеню. Усім відомо – найлегше маніпулювати там, де гроші не проходять через касу. Мене це не влаштовує.

Працівникам ринків мер запропонував створювати громадські організації і працювати на себе:

– Коштів, які ви зберете, вистачить і на оренду, і на прибирання території. Я не хочу, щоб хтось заробляв на вас – працюйте самі на себе. А торгувати будете так само, на своїх місцях, про це заявляю вам при свідках.

Неля ЗАБОЛОТНА
13 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному продавці ринку пікетували прокуратуру

Торговці з центрального продуктового ринку Рівного пікетували міську прокуратуру. Аби знизити соціальну напругу, з пікетувальниками поспілкувався прокурор міста Тарас Ільящук.

У Рівному на Сагайдачного та Шевченка заборонили торгівлю з автомобілів

Торгувати з авто поблизу продуктового ринку тепер не можна.

У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого

Відрізаними від європейської цивілізації та покинутими на самоті зі своїми проблемами відчувають себе мешканці вулиці Здолбунівська, що у Рівному. Вони живуть поблизу ринку Дикого, і через це замість

У Рівному на Моріоні повстали вуличні торговці

У Рівному на ринку Моріон справжня революція. Вуличні торговці повстали проти керівництва ринку, звинувачуючи їх у базарній корупції. Люди кажуть, на Моріоні процвітає несправедливість та безлад, а

На Гетьмана Полуботка у Рівному має працювати шлагбаум

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Рівного Володимира Хомка "Про організацію роботи торговельних рядів".
Популярные новости