ДПІ інформує: що чекати «єдинникам» у 2015 році

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З 1 січня з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» від 28.12.2014 р. № 71-VIII зазнала змін спрощена система оподаткування, обліку та звітності.

Вже починаючи зі звітних періодів цього року замість шести груп платників єдиного податку діятиме чотири. Фактично групи єдинників з 3-ї по 6-ту (фізособи та юрособи) об’єднали в одну єдину «нову» групу — третю.

Звертаємо увагу, ті платники єдиного податку груп 3–6, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи.

Отже, хто за новими правилами може працювати на спрощеній системі оподаткування.

Перша група — фізособи — підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень (раніше — 150000 грн.).

Друга група — фізособи — підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб, а обсяг доходу не є більшим 1500000 грн. (раніше — 1000000 грн.).

Третя група — фізособи — підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юрособи — суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми. Обсяг доходу таких платників протягом календарного року не повинен перевищувати 20 000 000 грн.

Четверта група — сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка с/г товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 %.

Слід зазначити, що для платників третьої групи (фізичні та юридичні особи) зменшили ставки єдиного податку. Тепер, відповідно, відсоткові ставки для таких єдинників становлять: 2% доходу — за умови окремої сплати ПДВ; 4% доходу — у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.
07 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Понад 40 млн. грн. до місцевого бюджету сплатили підприємці-єдинники в Рівн ...

З початку 2014 року підприємці-єдинники сплатили до місцевого бюджету 42,3 млн. грн. єдиного податку. Про це повідомили з ДПІ в м. Рівне.

Як сплачуватимуть податки призвані на військову службу

На допомогу нашим мобілізованим громадянам законодавці підготували ряд позитивних нововведень. Так, з 08 червня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

19 лютого 2014 року – граничний термін сплати єдиного податку платниками II ...

ДПІ у м. Рівному повідомляє платникам єдиного податку третьої-шостої груп, що єдиний податок сплачується ними протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та
Популярные новости
Loading...