Новости Ровно / Бизнес / Улюблена аптека наркоманів Рівного

Улюблена аптека наркоманів Рівного

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Замість того, щоб згорнути бізнес, ще його й розширила

Йдеться про сумнозвісну аптеку на вулиці Костромсь-кій, 5, ситуація довкола якої вже декілька разів була предметом розгляду на засіданнях міськ­виконкому. Засилля довкола цієї аптеки наркоманів, які без проблем можуть отримати тут свій «харч», змусило всіх мешканців довколишніх будинків ополчитися проти аптеки та скаржитися на неї міському голові.

Дарма що в аптеки вже відбирали ліцензію та вилучали з неї сильнодіючі лікарські засоби, якими задурманюють собі голови наркомани, власник цієї аптеки діє за приказкою: «А Васька слухає та їсть». Біда, що він знаходить виходи з тієї мутної води, в якій ця аптека втонула по шию, навіть у коридорах влади.

Старший уповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції Олександр Нагорнюк розповів на засіданні виконкому про геть абсолютно парадоксальну річ. Мовляв, при черговому огляді аптеки її власник не зміг надати жодних документів на сильнодіючі кодеїновмісні препарати, що були в продажу. Тому міліція тисячу флаконів цих препаратів вилучила. Зате суд повернув! Причому суддя Доля прийняв це рішення заочно без участі в процесі правоохоронних органів.

Коли міліціонери проводили в аптеці черговий обшук, то знайшли там документи з печатками іншої аптеки. Воно й не дивно, адже власник після позбавлення його ліцензії примудрився відкрити на тому ж місці іншу аптеку, а насправді просто змінив вивіску.

Більше того, тепер з одної аптеки вже стало насправді три. Ця триголова гідра діє під дуже схожими назвами і відкрила свої заклади вже й у центрі навпроти головного корпусу «водного» університету, й у мікрорайоні Північний.

Господар усього цього конгломерату Юрій Мазепа, замість того щоб виправдовуватися, ще й пішов у наступ. Звісно, члени міськвиконкому слухати його не стали, а Надія Гладкевич прямо заявила, що таку людину мають слухати правоохоронні органи і що її треба посадити.

Тож міськвиконком вирішив звернутися до багатьох структур, до компетенції яких ця проблема належить.

Людмила ДЕНДЮК
18 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Гіпертонікам і надалі продаватимуть ліки за пільговими рецептами

Щоправда, наступного року пілотний проект щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, вірогідно, перейменують у програму допомоги

На Рівненщині майже 50 тисяч гіпертоніків отримали дешевші ліки

Цьогоріч в Рівненській області вже 54 тисячі людей із гіпертонічною хворобою отримали пільгові рецепти на відшкодування вартості лікарських препаратів. І вже більше 48 тисяч гіпертоніків звернулися в

У Рівному правоохоронці викрили фармацевта, який продавав сильнодіючі препа ...

У Рівному фармацевт однієї з аптек без відповідних дозволів продавав сильнодіючі препарати та лікарські засоби, які містять в собі наркотичні речовини, а також відпускав "небезпечні" ліки без

У Рівному розгорілась "війна" за вартість проїзду у маршрутках [ВІДЕО]

Скандали, звинувачення, заклики та навіть шантаж. Саме так сьогодні у Рівному вирішували скільки має коштувати проїзд у міських маршрутках. Перевізники наполягали на збільшенні ціни, а їх

Рівненський міськвиконком рекомендує не торгувати в місті алкоголем

Утриматись від реалізації спиртного заклади торгівлі міста члени виконкому виріши попросити з 20 вечора до 10 ранку.
Популярные новости