Новости Ровно / Бизнес / Діагностичний центр поки що залишиться без керівника

Діагностичний центр поки що залишиться без керівника

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Члени президії обласної ради остаточно визначили, які питання будуть внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії облради 18 грудня. Серед інших, вирішили відтермінувати рішення щодо укладання контракту з керівником Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука. Про це повідомили з обласної ради.

До слова, на посаду головного лікаря центру претендують 4 кандидати: Володимир Кисіль, Ігор Корчак, Володмир Лепеха та Володимир Якимець. Всі ці кандидатури розглядали на постійних комісіях обласної ради, однак жоден із претендентів так і не переконав більшість депутатів у тому, що саме йому вдасться навести лад у закладі. Таким чином до засідання президії облради єдиної думки щодо претендентів не було.

- Є рекомендація профільної медичної комісії не розглядати це питання на сесії і я її підтримую. Спершу треба визначитися яким має бути заклад і вже під нові завдання обирати керівника, бо так як є сьогодні, коли з бюджету на діагностичний спрямовується 15 млн. гривень, а там всі послуги платні, бути не може. Тобто, або ми фінансуємо, але тоді заклад не повинен працювати як приватна клініка, або треба вивчати чужий досвід і запропонувати прийнятний варіант, можливо, його пошуки будуть спрощені за рахунок реформи медичної галузі, яку анонсував уряд, — заявив голова обласної ради Михайло Кириллов.

У результаті, члени президії підтримали пропозицію голови облради не розглядати це питання на сесії 18 грудня й підготувати конкретні напрацювання щодо подальшого функціонування закладу до наступної сесії.
17 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

18 грудня відбудеться сесія облради

Депутати облради опрацюють більше шістдесяти питань під час сесії Рівненської обласної ради, яка відбудеться 18 грудня.

В обласну дитячу лікарню закуплять нове обладнання

Це пообіцяв голова облради під час ознайомлення з роботою закладу. Михайло Кириллов зазначив, що в бюджеті 2015 року будуть закладені відповідні кошти.

У медзакладах створять комунальні аптечні пункти

В кожному медичному закладі обласної ради повинен бути аптечний пункт обласного комунального підприємства «Аптека «Ліки» — таке стратегічне завдання поставив голова обласної ради Михайло Кириллов

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.