Діагностичний центр поки що залишиться без керівника

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Члени президії обласної ради остаточно визначили, які питання будуть внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії облради 18 грудня. Серед інших, вирішили відтермінувати рішення щодо укладання контракту з керівником Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В.Поліщука. Про це повідомили з обласної ради.

До слова, на посаду головного лікаря центру претендують 4 кандидати: Володимир Кисіль, Ігор Корчак, Володмир Лепеха та Володимир Якимець. Всі ці кандидатури розглядали на постійних комісіях обласної ради, однак жоден із претендентів так і не переконав більшість депутатів у тому, що саме йому вдасться навести лад у закладі. Таким чином до засідання президії облради єдиної думки щодо претендентів не було.

- Є рекомендація профільної медичної комісії не розглядати це питання на сесії і я її підтримую. Спершу треба визначитися яким має бути заклад і вже під нові завдання обирати керівника, бо так як є сьогодні, коли з бюджету на діагностичний спрямовується 15 млн. гривень, а там всі послуги платні, бути не може. Тобто, або ми фінансуємо, але тоді заклад не повинен працювати як приватна клініка, або треба вивчати чужий досвід і запропонувати прийнятний варіант, можливо, його пошуки будуть спрощені за рахунок реформи медичної галузі, яку анонсував уряд, — заявив голова обласної ради Михайло Кириллов.

У результаті, члени президії підтримали пропозицію голови облради не розглядати це питання на сесії 18 грудня й підготувати конкретні напрацювання щодо подальшого функціонування закладу до наступної сесії.
17 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

18 грудня відбудеться сесія облради

Депутати облради опрацюють більше шістдесяти питань під час сесії Рівненської обласної ради, яка відбудеться 18 грудня.

В обласну дитячу лікарню закуплять нове обладнання

Це пообіцяв голова облради під час ознайомлення з роботою закладу. Михайло Кириллов зазначив, що в бюджеті 2015 року будуть закладені відповідні кошти.

У медзакладах створять комунальні аптечні пункти

В кожному медичному закладі обласної ради повинен бути аптечний пункт обласного комунального підприємства «Аптека «Ліки» — таке стратегічне завдання поставив голова обласної ради Михайло Кириллов

Мера Рівного змушують до протизаконних дій?

4 липня керівництво області, органів прокуратури та міста Рівного провели спільну зустріч з мешканцями гуртожитку, що на вул. Віденській, 10 у Рівному.

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.