Більшість капітальних інвестицій припадає на будівельні підприємства

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У січні–вересні 2014р. у розвиток економіки області суб’єктами господарювання за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 1559,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 31,9% менше, ніж за аналогічний період 2013р.

Найбільшу частку інвестицій складають власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 50,6% усіх інвестицій.

Значні обсяги капітальних інвестицій (44,2% усіх інвестицій області) спрямовано у розвиток підприємств будівництва. Частка інвестицій, освоєних промисловими підприємствами Чоливер, становила 33,2% загального обсягу інвестицій області, у тому числі підприємствами добувної промисловості і розроблення кар’єрів освоєно 1,9% інвестицій області, переробної промисловості – 24,7%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 6,3%, водопостачання; каналізації, поводження з відходами – 0,3%.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 581,7 млн.грн. (37,3% загального обсягу інвестицій області), що на 31,4% менше, ніж за січень-вересень 2013р.
27 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Майже на 40% зросли обсяги будівництва в області у 2014 році

За січень–жовтень 2014р. будівельними підприємствами області виконано робіт у фактичних цінах на суму 1222,1 млн.грн. Порівняно з січнем–жовтнем 2013р. обсяги будівництва зросли на 39,2%.

Основні інвестори Рівненщини – Німеччина та Велика Британія

В економіку області залучено майже 290 мільйонів доларів іноземних вкладень, повідомили в департаменті економічного розвитку ОДА. До п’ятірки основних країн-інвесторів входять: Німеччина, Велика

У Рівному чекають інвестицій в 73 мільйони на єдиний квиток у транспорті

Завтра у Рівному, 29 липня о 12-ій годині в конференц-залі готелю «Мир» відбудеться презентація-обговорення інвестиційної програми перетворення міського транспорту через систему «Єдиний квиток».

Фірташ вкладе мільйони у модернізацію на «Рівнеазоті»

Лише в цех з виробництва вапняково-аміачної селітри — понад 17,3 мільйони гривень.

Французи відкриватимуть підприємства на Рівненщині

І у Рівному можуть з’явитися філіали французьких підприємств.
Популярные новости