Новости Ровно / Бизнес / Десять підприємств Рівненщини - серед найкращих в Україні

Десять підприємств Рівненщини - серед найкращих в Україні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
За результатами Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» сім підприємств Рівненщини здобули перемогу.

Так, переможцями національного конкурсу якості стали ПАТ «РІВНЕАЗОТ», ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ТОВ «ККНК «Технобуд», ТзОВ «Сталь-М», ТзОВ «Арм-Еко», ПП ВТП «Вільха» та ТзОВ «Річ Ленд». Окрім того, місця лауреатів на п’єдесталі найкращих виробників країни посіли ТзОВ «Інус ЛТД», ПП «Ретра-ЗМ», ТзОВ-фірма «Агрохімпак».

Продукцію кожного виробника експерти оцінювали за такими критеріями, як наявність сучасних систем управління якістю, відповідність продукції вимогам безпеки, умови виробництва, задоволеність споживачів, відсутність претензій від контролюючих органів тощо. Після підтвердження відповідності виробника усім критеріям йому надається право маркувати свою продукцію логотипом «100 кращих товарів України».

Найкращих товаровиробників Рівненщини нагородили у столиці. За словами першого заступника Міністра економіки та торгівлі України Романа Качура, в державі проводять роботу, спрямовану на гармонізацію норм і стандартів із міжнародними, що уможливить вихід українських товарів на європейський ринок. «Всеукраїнський конкурс якості продукції, який проходить з 2003 року, відкриває великі перспективи перед українськими товаровиробниками. Адже Україна чітко визначила свій європейський вектор», - наголосив Роман Качур.

«Незважаючи на складний час для країни, цього року участь у конкурсі «100 кращих товарів України» на регіональному етапі взяло близько 70 підприємств, - зазначив заступник гендиректора ДП «Рівнестандартметрологія» Максим Калєніков. - Це найбільший показник у західній Україні. А це свідчить про великий економічний потенціал Рівненщини».
25 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному відкрили Всеукраїнську виставку «Я хочу жити у якісному світі»

Сьогодні у Рівненському театрі ляльок нагородили переможців, лауреатів, фіналістів та учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі», а також урочисто відкрили

Сьогодні у Рівному нагородять кращих бухгалтерів

Голова Рівненської ОДА з нагоди професійного свята нагородить грамотами обласної держадміністрації найкращих бухгалтерів області. На захід запрошені бухгалтери провідних підприємств Рівненщини, а

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді підсумувала досягнення за р ...

Справжнє свято науки та інновацій. Рівненська Мала академія наук учнівської молоді підбила підсумки діяльності за 2013-2014 навчальний рік. Цей позашкільний навчальний заклад було створено у 2006

Рівненщина урізала експорт товарів до Росії

Торік до країн СНД підприємства краю експортували більше третини усієї продукції, яку продавали за кордон.

Рівненщина постачатиме у Євросоюз торф

За повідомленням обласних чиновників, на стадії завершення знаходиться наймасштабніший інвестиційний проект року – будівництво ТзОВ «Торф Ленд Україна».
Популярные новости