Новости Ровно / Бизнес / Синьо-жовті стяги замайоріли над кожним відділенням ПриватБанку на Рівненщині

Синьо-жовті стяги замайоріли над кожним відділенням ПриватБанку на Рівненщині

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Синьо-жовте сьогодні вcе навколо. Українці гордо вішають державний прапор на будівлях своїх офісів, домівок, прикрашають синьо-жовтими стрічками авто, одяг та зачіски. У найбільш барвисту пору року ПриватБанк додав патріотичних кольорів і своїм відділенням. Відтепер державний Прапор України прикрашає кожне відділення ПриватБанку. Рішення про наявність цього державного атрибуту на кожному відділенні було підтримане колективом одностайно.

“Державний прапор — не данина моді. Це наш свідомий вибір, підтримка національної ідеї та відображення настроїв у суспільстві, — ділиться своїми думками директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Андрій Якимів. — Можна констатувати той факт, що відтепер корпоративними кольорами ПриватБанку, на рівні з зеленим, стали і жовтий з синім. Ми прагнемо бути ближче до наших клієнтів та намагаємось своїми діями продемонструвати, що ми банк для тих, хто любить Україну!”

В ПриватБанку сподіваються що інші комерційні та державні установи підтримують цю ініціативу та прикрасять свої офіси та будівлі державною символікою.

Це вже не перше “синьо-жовте” рішення в роботі банку. Нещодавно ПриватБанк почав випуск пластикових карток з патріотичним дизайном. Оформити таку картку може будь-який громадянин України. Також клієнти, у яких вже є карта «Універсальна» або «Універсальна Голд», можуть поміняти їх на карти з патріотичним дизайном зі збереженням усіх умов і тарифів.

У Рівненській області працює 324 термінали самообслуговування, 164 банкомати і 58 банківських відділень, розміщених в найбільш зручних для клієнтів місцях. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).
29 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Торонто українці освітили у синьо-жовті кольори Ніагарський водоспад

У Торонто українці освітили у синьо-жовті кольори Ніагарський водоспад

Рівне стало синьо-жовтим

Активісти руху "Флешмоб Рівне" перефарбувало знак при в'їзді у місто зі сторони Сарн у кольори національного прапора.

Молодь Рівного пофарбувала паркан у синьо-жовті кольори

Рівне перевтілюється, та забарвлюється у яскраві синьо-жовті кольори. Молодь Рівного переймає досвід інших міст, і самотужки вирішила пофарбувати сірий, не примітний паркан мосту через Устю. Так юні

Медаль, присвячену Небесній сотні, випустив нацбанк

Національний банк пам’ятну медаль "Небесна сотня на варті".

У Рівному піднімуть одразу 10 прапорів Євросоюзу

Сьогодні, на сесії Рівнеради депутати підтримали рішення встановити у місті прапор Євросоюзу.
Популярные новости