4,7 млн. грн. за торгові патенти сплатили в Рівному

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні на обліку в ДПІ у м. Рівному перебуває 672 суб’єкти господарювання, які придбали торгові патенти для здійснення окремих видів підприємницької діяльності. Загальна кількість обраних ними патентів становить 1152.

З початку 2014 року платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності сплачено 4,7 млн. грн. цього платежу. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збору зросли на 0,4 млн. грн.

ДПІ у м. Рівному нагадує, що юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які провадять торговельну діяльність у пунктах продажу товарів, надають платні побутові послуги, здійснюють торгівлю валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти та діяльність у сфері розваг, зобов’язані сплачувати збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Платники збору за провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового патенту), діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями, сплачують його щомісяця не пізніше 15 числа, перед звітним місяцем.
28 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Про зміни податкового законодавства – під час «гарячої лінії»

В ДПІ у м.Рівному відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На запитання дозвонювачів, що стосувались новацій податкового законодавства, відповідала начальник

Близько 4 мільйонів гривень сплатили за торгові патенти платники Рівного

З початку року платниками збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності сплачено до бюджету 3,7 млн. грн., що на 289,0 тис. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

У Рівному повідомлення про корупційні діяння на «Пульс» не надходили

З початку року антикорупційним сервісом Міндоходів «Пульс» скористалося 4 платники податків Рівного.

На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Р ...

За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.
Популярные новости