Представники підприємств пояснювали, чому заборгували працівникам

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Минулого тижня відбулося чергове засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, куди запросили керівників 19 рівненських підприємств-боржників.

За даними на 01.09.2014 р. на цих підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати склала більше 187 тис. грн., в результаті чого бюджет недоотримав податку на доходи фізичних осіб у сумі 11,3 тис. грн.

Основними причинами існування заборгованості із виплати заробітної плати, як пояснили керівники підприємств-боржників, залишаються відсутність замовлень і, як наслідок, обсягів робіт; затримка проведення платежів через казначейські рахунки; недостатній рівень ведення претензійно-позовної роботи; недотримання чинного законодавства в частині першочерговості виплати заробітної плати.

У рамках засідання комісії було також заслухано звіти представників запрошених підприємств-боржників, які проінформували про фінансово-економічний стан своїх підприємств, пояснили причини утворення заборгованості із заробітної плати та повідомили про перспективи її погашення.
10 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

В ДПІ у Рівному проводиться систематична робота з детінізації оплати праці

Боротьба із таким явищем, як „заробітна плата у конвертах”, відбувається за сукупністю адміністративних, економічних та правових методів.

Порушники законодавства при виплаті заробітної плати сплатили більше 274 т ...

З початку року за рахунок контрольно-перевірочної роботи податківці м. Рівного встановили 108 випадків порушень порядку нарахування та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб,

На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків ...

Під час кожної перевірки, що проводилися цьогоріч аудиторами ГУ Міндоходів області, встановлені порушення законодавства. Зокрема, виявлено 16 нелегальних працівників, яких залучено до оподаткування.

У Рівному найбільше боргують ремонтникам, тролейбусникам та водоканалу

Станом на 1 квітня 2014 за оперативною інформацією головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становить до 6448,6 тис. грн.

У Рівному 9 підприємств-боржників не платять людям зарплати

Як повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення, станом на 24 березня 2014 року, в управлінні економіки міста за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2, відбулося засідання міської
Популярные новости