Новости Ровно / Бизнес / На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн
Як результат, місцеві скарбниці поповнилися на 11 мільйонів 200 тисяч гривень. Ці кошти спрямували на" />

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.Як результат, місцеві скарбниці поповнилися на 11 мільйонів 200 тисяч гривень. Ці кошти спрямували на вирішення актуальних проблем громад, запевняє перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко.

Як повідомили у прес-службі РОДА, із початку року вже провели оцінку 3 тисяч 300 гектарів земель. На це з місцевих бюджетів витратили понад 276 тисяч гривень. Окрім того, за майже 8,5 мільйона гривень, які виділили з держказни, в області інвентаризували майже 70 тисяч гектарів земель сільськогосподарського призначення державної форми власності.

Загалом цьогоріч до єдиної інформаційної системи державного земельного кадастру внесли 39 тисяч земельних ділянок. Відтак, нині там зареєстровано інформацію про 544 тисячі ділянок краю.

26 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень.

На Рівненщині зареєстровано більше 5 тисяч хворих на грип

В області спостерігається сезонний рівень захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції.

Рівненщина постачатиме у Євросоюз торф

За повідомленням обласних чиновників, на стадії завершення знаходиться наймасштабніший інвестиційний проект року – будівництво ТзОВ «Торф Ленд Україна».

З рівненського магазину викрали 25 тисяч гривень

Злочинців затримали, але крадені кошти не повернуті. Торговий заклад знаходиться на вулиці Чернишова в обласному центрі. Магазин торгує професійними засобами для перукарів. Крадіжку виявила власниця,

У Рівному міліціонери викрили мережу закладів грального бізнесу

Організатором мережі ігрових автоматів виявився 24-річний рівнянин Микола. У ході обшуків правоохоронці вилучили 95 одиниць комп’ютерної техніки з програмним забезпеченням для азартних ігор, грошові
Популярные новости