Новости Ровно / Бизнес / Замість більярдного залу в парку буде дитяче кафе

Замість більярдного залу в парку буде дитяче кафе

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Депутати Рівнеради внесли зміни до програми підтримки міського парку відпочинку. Зокрема, виділено кошти на модернізацію системи опалення адміністративного приміщення та придбання для нього теплового лічильника.

Однак депутати «зарубали» питання придбання для парку автовишки, необхідність якої адміністрація парку обґрунтовувала потребою обрізати високі дерева. Оскільки така вишка буде задіяна не постійно, адміністрації запропонували брати її в оренду у підприємства «Міськсвітло».

Що стосується колишнього більярдного залу, який нині перебуває в занедбаному стані, то на його місці буде облаштоване дитяче кафе, повідомив міський голова Володимир Хомко.
25 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Автостоянку на вул. 16-го липня вже почали розмальовувати

На огорожі безкоштовної парковки, ініціатором створення якої був міський голова Рівного Володимир Хомко, з’явився перший малюнок. На ньому зображений пам’ятник «Загблим за Україну», будівля міської

Сімсот тисяч на тролейбус-дуобус

Депутати Рівнеради внесли зміни до міського бюджету.

На Пагорбі Слави з дня на день почнуть зводити великий дитячий майданчик

Щоправда, скандального будівництва на Пагорбі Слави у Рівному не буде. А от дитяче містечко там з`явиться. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, цей проект повністю профінансував

19 червня у Рівному відбудеться "Всеукраїнський Олімпійський день"

У четвер, 19 червня о 10.00 в міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка відбудеться "Всеукраїнський Олімпійський день в м. Рівному".

Директор рівненського парку Шевченка написав заяву на звільнення

Про це у ФБ повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук.
Популярные новости