В ДПІ у Рівному проводиться систематична робота з детінізації оплати праці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Боротьба із таким явищем, як „заробітна плата у конвертах”, відбувається за сукупністю адміністративних, економічних та правових методів.

Зокрема, фахівцями ДПІ у м. Рівному проводиться систематична робота з детінізації оплати праці, в тому числі - спільні перевірки з органами виконавчої влади, індивідуальна робота з керівниками підприємств та приватними підприємцями – роботодавцями.

Так, з початку цього року на засіданнях міських комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших виплат було заслухано керівників 88 юридичних осіб, у яких рахувалась заборгованість з виплати заробітної плати та податку на доходи фізичних осіб, та керівників 186 юридичних осіб, які мінімізували виплату заробітної плати найманим працівникам та сплату податку на доходи з фізичних осіб. У підсумку місцевий бюджет отримав додатково 504,8 тис. грн. податку на доход фізичних осіб та 1135,3 тис. грн. єдиного соціального внеску.

Крім того, в ДПІ у м. Рівному під час засідань робочих груп було проведено індивідуальну роботу з керівниками 175 юридичних осіб, у яких обліковувалась заборгованість з виплати заробітної плати та податку на доходи фізичних осіб, та керівниками 476 юридичних осіб, які мінімізують виплату заробітної плати найманим працівникам та сплату податку на доходи з фізичних осіб. За рахунок цих заходів до бюджету додатково надійшло 389,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 893,9 тис. грн. єдиного соціального внеску.

Нагадуємо, що в рамках реформування податкової системи пропонується суттєве скорочення розміру єдиного соціального внеску, що стане відчутним ударом по зарплатах у «конвертах». Таким чином стимулюватимуться створення нових робочих місць та підвищення заробітних плат.
24 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Порушники законодавства при виплаті заробітної плати сплатили більше 274 т ...

З початку року за рахунок контрольно-перевірочної роботи податківці м. Рівного встановили 108 випадків порушень порядку нарахування та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізичних осіб,

На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків ...

Під час кожної перевірки, що проводилися цьогоріч аудиторами ГУ Міндоходів області, встановлені порушення законодавства. Зокрема, виявлено 16 нелегальних працівників, яких залучено до оподаткування.

Понад 1,3 млн. грн. сплатять до бюджету порушники законодавства з оплати пр ...

Органами Міндоходів області протягом січня-березня цього року проведено 31 перевірку підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам.

У Рівному 9 підприємств-боржників не платять людям зарплати

Як повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення, станом на 24 березня 2014 року, в управлінні економіки міста за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2, відбулося засідання міської

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та
Популярные новости