Новости Ровно / Бизнес / У Рівному обіцяють до кінця року здати три під’їзди «Золотої підкови»

У Рівному обіцяють до кінця року здати три під’їзди «Золотої підкови»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як повідомлялося раніше, будівництво житлового комплексу «Золота підкова» на вулиці Соборній, 283, розпочалося ще у 2006 році, а в 2008-му роботи на об’єкті, на жаль, припинили.

Нагадаємо, будівництво „Золотої підкови” супроводжувалося постійними мітингами, протестами обурених громадян, в цю ситуацію втручалася міська й обласна влада, прокуратура. Очевидно, що на початку будівництва тут були зловживання. Очевидно й те, що винні у зволіканні будівництва особи, які розпочинали роботи 8 років тому, нажаль, так і не покарані.

Але для завершення будівництва міська влада спробувала домовитися про зміну забудовника, що й було зроблено рік тому у вересні 2013 року.

— У вересні минулого року ми отримали декларацію на добудову цього будинку. За цей час будівельні роботи практично не зупинялись і велися весь час. До кінця цього року будуть повністю завершені і готові до здачі три під’їзди. Там вже розведено опалення, водопостачання, каналізація. Наразі проведені внутрішньобудинкові роботи, облаштовуються фасади, — повідомив директор концерну «Східно-Європейський будівельний Альянс» Сергій Полоцький.
22 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Виконавчий директор Енергоатому проінспектувала будівництво на Рівненській ...

Чергове засідання штабу будівництва комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів (КПРВ) відбулося на Рівненській АЕС. Перед початком проведення штабу виконавчий директор з ядерної та

Хто розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави?

Наразі рівненська прокуратура не може встановити суб`єкта господарювання, який розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави.

На скандальному будівництві на Пагорбі Слави у Рівному відновили роботи?

Про це повідомляють активісти у групі ((https://www.facebook.com/groups/1407592679458250/?fref=ts)(Захистимо Рівне)), де розмістили сьогоднішні світлини з будівництва.

Двох суперечливих автозаправних станцій у Рівному не буде

Принаймні поки що. Таке рішення наразі ухвалив Рівненський міський суд. Нагадаю, справа про будівництво двох автозаправних станцій у Рівному стала скандальною ще у 2012-му році. Тоді на вулицях

Зима прийшла, а нового асфальту у Рівному так і нема

Верхній шар асфальту зняли на вулиці Соборній від Будинку офіцерів до вулиці Старицького та на перехресті вулиць Київська і Данила Галицького. Нагадаємо, роботи з поточного ремонту вулиці Соборної