Новости Ровно / Бизнес / Податківці «під ковпаком» внутрішньої безпеки

Податківці «під ковпаком» внутрішньої безпеки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Співробітники відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів Рівненщини цього року провели 148 службових перевірок та розслідувань, з яких у 45 випадках інформація знайшла своє підтвердження. В результаті, керівництву внесено 31 подання про вжиття відповідного реагування та 20 працівників притягнено до дисциплінарної відповідальності.

З метою недопущення випадків прийняття на службу осіб, схильних до вчинення корупційних правопорушень, здійснено 57 перевірок кандидатів на роботу, в результаті яких, двом кандидатам у призначенні відмовлено.

За матеріалами працівників ВВБ ГУ Міндоходів у Рівненській області внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 8 кримінальних правопорушень, а також складено 4 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення. Як наслідок, 3 осіб визнано винними та на них накладено адміністративне стягнення.

З початку року підрозділом внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів Рівненщини проведено 396 профілактично-попереджувальних заходів, в т.ч. 363 бесіди та лекції.
22 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині виявлено 16 неоформлених найманих працівників та 19 випадків ...

Під час кожної перевірки, що проводилися цьогоріч аудиторами ГУ Міндоходів області, встановлені порушення законодавства. Зокрема, виявлено 16 нелегальних працівників, яких залучено до оподаткування.

На Рівненщині підприємство не сплатило 1 млн грн податків

Працівниками слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Рівненській області відкрито кримінальне провадження відносно службових осіб одного з підприємств

На Рівненщині виявили розкрадання бюджетних коштів на 16,8 млн. грн.

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів області цьогоріч легалізовано 16,8 млн. грн.

На Рівненщині у прокуратурі створили окрему посаду для протидії корупції

Наказом Генерального прокурора України утворено посаду старшого прокурора відділу запобігання та протидії корупції в територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури

Міндоходівці Рівненщини не втручаються в діяльність сумлінних платників под ...

Останнім часом фахівці органів Міндоходів скорочують своє втручання в діяльність бізнес-структур. Торік кількість планових перевірок підприємств – юридичних осіб скоротилася на 40 відсотків.
Популярные новости