Новости Ровно / Бизнес / У медзакладах створять комунальні аптечні пункти

У медзакладах створять комунальні аптечні пункти

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
В кожному медичному закладі обласної ради повинен бути аптечний пункт обласного комунального підприємства «Аптека «Ліки» — таке стратегічне завдання поставив голова обласної ради Михайло Кириллов керівнику цього підприємства, адже при збільшенні торгових точок комунального підприємства збільшаться і його прибутки, і надходження до обласного бюджету.

Про це голова облради заявив у ході сьогоднішнього засідання постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та Регламенту під час розгляду кандидатури на посаду директора комунального підприємства «Аптека «Ліки» обласної ради. На цю посаду облдержадміністрація пропонує призначити Марину Офілат, яка має досвід управління закладом фармацевтичного спрямування та зарекомендувала себе як ефективний менеджер.

В свою чергу Марина Володимирівна ознайомила депутатів із власною програмою розвитку підприємства яка включає збільшення кількості торгових точок у медичних закладах Рівного та області, розширення асортименту лікарських препаратів та виготовлених ліків, а також збільшення кількості робочих місць. Для реалізації цих амбітних планів Михайло Кириллов пообіцяв сприяти у збільшенні статутного фонду підприємства.

Водночас, голова постійної комісії Степан Молчан звернув увагу на те, що до обласної ради надійшло звернення трудового колективу із викладеними недоліками та зауваженнями до роботи Марини Офілат, яка дала відповідь на кожен пункт звернення.

Тож члени постійної комісії підтримали кандидатуру Офілат М.В. на посаду директора КП «Аптека «Ліки» та рекомендують внести це питання на розгляд сесії облради.
17 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

11 вересня відбудеться позачергова сесія обласної ради

Відповідне розпорядження учора підписав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

На Рівненщині розпочинається ремонт та реконструкція доріг

Члени «бюджетної» постійної комісії облради погодили перелік об‘єктів, що фінансуються у 2014 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію,

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.

Чому у Рівному не буде спортмайданчиків?

Міська влада не змогла використати 250 тис. грн. на побудову спортмайданчиків в обласному центрі. Відповідно, ці кошти повертаються в обласний бюджет.
Популярные новости