Як змінилися ціни на ринку нерухомості в Рівному

Вы согласны с этим?:
(голосов: 3)
До Рівного «військовий» попит не дійшов, ціни продажу в умовних одиницях не змінювалися. Зате ця одиниця дійсно умовна: її вартість у гривні не дорівнює ринковому курсу долара, а спеціально розраховується. Квадрат у Рівному коштує близько тисячі у. о.

У нас мало хто отримує дохід у валюті, тому ціни перераховують: множать на курс початку серпня, потім ділять на нинішній. В результаті отримують на руки, наприклад, 24 тис. у.о. замість 30 тис. Кому терміново треба продати, погоджуються навіть на курс 8,6 грн. / $. Орендою частіше цікавляться, ніж приїжджають і живуть. Господарі за такими орендарями не женуться. У Рівному були випадки, коли донеччани відмовлялися платити господарям, мотивуючи, що вони біженці і їм треба допомагати.

Люди допомагають, хто чим може. Ріелтори, наприклад, беруть менше за свої послуги (замість 50% місячної плати), а то й взагалі шукають квартири безкоштовно. Ті, хто погоджується здати житло, не проти зіграти на підвищення. За серпень ціни на оренду підросли на 10-15%. У Рівному однокімнатну можна знайти за 2 тис. грн.., трьохкімнатну в новобудові площею 110 кв. м — за 7,5 тис. грн. В передмісті – дешевше: зняти однокімнатну можна за 800-1000 грн., двохкімнатну – за 1-1,2 тис. грн.

Середня ціна на однокімнатні квартири:

Продаж:
З 30 тисяч ціна впала до 24 тисяч у.о за останній місяць.

Оренда:
З 1,8 тисяч ціна зросла до 2 тисяч грн. за останній місяць.
13 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

ПАТ «Рівнегаз» повідомляє

Відповідно до постанови НКРЕ від 27.08.2014 № 1153 з 01.09.2014 граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, без урахування

Профспілки Рівненщини невдоволені підняттям тарифів на послуги для населенн ...

Федерацію профспілок Рівненської області обурює підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.

Долар розпочав тиждень зі зростання

Сьогодні міжбанк відкрився зростанням "зеленого" до 12,1 гривні.

Пікети у Рівному: "Правий сектор" та "Автомайдан" вимагають знизити цін ...

Правий сектор тримає своє слово. Сьогодні, 28 квітня, активісти спільно з автомайданом таки пікетували автозаправні станції Рівного та області. Це була попереджувальна одногодинна акція проти

Чи знизять рівненські продавці ціни на фрукти, які за останній місяць зросл ...

І знову про подорожчання. Продуктові ринки обласного центру здивували рівнян новими цінами. У період весняного авітамінозу стрімке схуднення гаманців прогнозують продавці заморських фруктів.
Популярные новости
Loading...