Новости Ровно / Бизнес / За надані землевпорядниками Рівненщини адмінпослуги Держбюджет України поповнився на понад 2 мільйони гривень.

За надані землевпорядниками Рівненщини адмінпослуги Держбюджет України поповнився на понад 2 мільйони гривень.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З початку 2014 року за надані фахівцями землевпорядної служби Рівненської області адміністративні послуги фізичні та юридичні особи перерахували до Державного бюджету України понад 2 мільйони гривень.

З них: 1,4 мільйони гривень – за проведення державної реєстрації земельних ділянок, 584 тисячі гривень – за отримання витягів з Державного земельного кадастру та інші надані послуги.

Крім того, землевпорядники області надали 56 тисяч адмінпослуг на безоплатній основі. З них найбільше звернень – близько 16 тисяч – стосувалося витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
11 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Землевпорядники Рівненщини зареєстрували 18,5 тисяч земельних ділянок

З початку 2014 року фахівці землевпорядної служби Рівненської області зареєстрували 18,5 тис. земельних ділянок та надали 9 тис. витягів з Державного земельного кадастру.

Жителі Рівненщини сплатили за користування землею 63 мільйони

У 2014 році власники земельних ділянок і землекористувачі Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 63,3 мільйона гривень, - повідомили з головного управління Держземагентства Рівненщини.

Жителі Рівненщини заплатили за комуналку 324 мільйони гривень

Упродовж січня–травня 2014 населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 324,9 млн.грн.

Сплати за землю поповнили бюджет Рівненщини майже на 52 мільйони гривень

З початку цього року до Зведеного бюджету Рівненщини перераховано 51,9 млн. грн. за користування землею, що на півмільйона перевищує минулорічні надходження.

На Рівненщині продали землі на понад 11 млн грн

З початку року в області продали 156 земельних ділянок державної та комунальної власності загальною площею понад 67 гектарів.
Популярные новости