Новости Ровно / Бизнес / Екскурсії на сміттєзавод возитимуть щоп’ятниці

Екскурсії на сміттєзавод возитимуть щоп’ятниці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Найближча екскурсія відбудеться 12 вересня.

Нагадаємо, у липні ТзОВ «Санком-Рівне» розпочало екскурсії на перший в Україні завод із переробки побутових відходів. На них рівняни можуть дізнатися, що таке сміттєпереробний завод, яке його призначення і як звичайне побутове сміття перетворюється на альтернативне паливо. А також, чому через прогалини в законодавстві завод зупинив свою роботу і коли паливо з побутового сміття зможе замінити собою дорогий російський газ.

Всі, хто відвідали екскурсії можуть стати активістами «Санком-Рівне» і долучитися до акції збору підписів за відновлення роботи сміттєпереробного заводу. За це вони отримають у подарунок екоторбинку.

Щоб потрапити на екскурсію, потрібно попередньо зареєструватися. Це можна зробити в офісі «Санком-Рівне» (вул. Шевченка, 45,1 поверх), в інформаційному наметі на майдані Незалежності, де проходить збір підписів під петицією щодо відновлення роботи сміттєпереробного заводу, зателефонувавши за номером телефону (0362) 23-43-73, або, відправивши повідомлення на сторінку «Санком Рівне» «В контакті» чи у «Фейсбуці». Екскурсії відбуватимуться щоп’ятниці о 17 годині.

Нагадуємо, що у нас на сайті є карта вивозу сміття в реальному часі.
10 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному пропонують заробити на виготовленні контейнерів

Рік тому в Рівному компанія «Санком» встановила перші окремі контейнери для збору пластикових пляшок. Наразі їх у місті налічується 60. Підприємство продовжує цю ініціативу та планує встановити

На сміттєпереробному заводі у Рівному влаштовують екскурсії

На рівненському сміттєпереробному заводі, замість того, аби непотріб перетворювати на альтернативне паливо нині планують влаштовувати екскурсії. Завітали сюди навіть туристи з різних куточків України.

У Рівному вимагають відновити роботу сміттєпереробного заводу

Збір підписів за відновлення роботи єдиного в Україні сміттєпереробного заводу розпочали у Рівному. Інформаційний намет, у якому всі небайдужі рівняни можуть підписатися під петицією до Президента

Депутат Рівнеради звозив молодь на смітник

2 липня, відбулась екскурсія на територію Рівненського сміттєпереробного заводу. Це спільний проект компанії "Санком-Рівне" та МГО "Молодь-Діє".

На Рівненщині визначили як економити газ

На сьогоднішній день тема політичної ситуації в Україні та її ворожих відносин з Росією у всіх на слуху. Нещодавно російський «Газпром» ще більше підлив масла у вогонь, призупинивши поставку газу в
Популярные новости