Новости Ровно / Бизнес / Діалог між владою та бізнесом налагоджується

Діалог між владою та бізнесом налагоджується

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Днями, в рамках реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», в приміщенні Центру сприяння бізнесу, відбулася спільна нарада представників бізнесу Рівного, Ради малого та середнього підприємництва та міської ради.

Розпочала зустріч заступник начальника відділу промисловості та підприємництва управління економіки Рівненського міськвиконкому Тамара Наконечна, яка зауважила, що попри ситуацію в країні та мале фінансування програм підтримки підприємництва, міська влада робить усе можливе для розвитку бізнесу міста та залучення інвестицій.

Відтак, підприємці мають змогу отримати інформаційну, методологічну, консультаційну та фінансову підтримку у вигляді відшкодувань за рахунок місцевого бюджету плати за користування кредитами банків для реалізації інвестиційних проектів.

Крім питань, що стосувалися налагодження діалогу влада-бізнес, на заході було представлено Міжнародну програму експертної допомоги PUM Netherlands Senior Experts. Відтак, провідний експерт-волонтер найбільшого консалтингового агентства Нідерландів PUM Антон Кьонінг зауважив, що розвиваючи український бізнес у нових європейських умовах, кваліфікована допомога експертів стає невід’ємною частиною успіху підприємства. Тим паче, що ця програма дає можливість не лише запросити експерта у вашій галузі, але й пропонує пройти стажування та навчання в Нідерландах, а також встановити ділові зв’язки з іноземними партнерами.

Перш за все, рівненських бізнесменів цікавили критерії відбору підприємств для участі у програмі, результати від залучення міжнародних експертів-консультантів, досвід впровадження програми та тривалість усієї процедури, від заповнення заявки до приїзду експерта. Звісно ж, не залишили поза увагою і кілька практичних запитань, а саме доцільність використання земель регіону. Так, оскільки пан Кьонінг є експертом з квітникарства, він наголосив, що усі природні умови Рівненщини сприяють вирощуванню айстр, хризантем і троянд, і що цікаво, цей ринок в нашому регіоні відносно вільний. Учасники заходу навіть встигли запропонувати експерту кільки спільних бізнес-проектів, і звісно ж, одразу подали заявку на участь у цій програмі.

По завершенню наради, представники Ради МСП наголосили на тому, що бізнес-середовище Рівного потребує не лише підтримки місцевої влади, але і якісного консалтингу. Так, Центр сприяння бізнесу і є стійкою платформою для тісної співпраці вітчизняних підприємців з владою та європейським бізнесом.
05 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному розроблятимуть бренд міста

Роботу над розробкою бренду міста розпочинають у Рівному.

Бізнес для рівняну Польщі: чтого очікувати?

У Рівному, центр сприяння бізнесу на численні прохання рівненських підприємців проводитиме семінар на тему «Особливості започаткування та ведення бізнесу в Польщі».

Як рівненським підприємцям вийти на ринок ЄС?

Рівненських підприємців вчать освоювати європейські ринки. Навчання для місцевих бізнесменів організувала молодіжна організація Smart People. А для цього - запросила гостя зі столиці — професора

Google навчатиме держслужбовців Рівненщини ефективно використовувати Інтерн ...

Співпраця обласної влади із Google Україна перейшла в активну фазу. Таку думку висловив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок під час прес-брифінгу, на якому презентовано унікальний проект

У Рівному навчають бізнесу

Сьогодні та завтра, 6-7 лютого 2014 року у Рівному для представників малого та середнього бізнесу відбудеться дводенний семінар-тренінг на тему «Інструменти та механізми залучення фінансових ресурсів
Популярные новости