Новости Ровно / Бизнес / ПАТ “Рівнегаз» відновило постачання скрапленого газу

ПАТ “Рівнегаз» відновило постачання скрапленого газу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З 1 вересня постачання скрапленого газу для потреб мешканців Рівненської області відбуватиметься за новою ціною. Тепер один балон місткістю 21 кілограм коштує 180 гривень з ПДВ, а запасів закупленого газу вистачить, щонайменше, на два місяці потреб споживачів Рівненщини.

- Спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу відбулися 12 і 21 серпня, на яких ПАТ «Рівнегаз» закупило 231 тонну скрапленого вуглеводневого газу. «Реалізаційна вартість скрапленого газу зросла зі 172 грн до 180 у зв’язку із підвищенням закупівельної ціни та збільшенням витрат на транспортування, — повідомляє перший заступник голови правління ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.11 р. № 1064 «Деякі питання організації та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу», скраплений газ для забезпечення комунально-побутових потреб населення області ПАТ «Рівнегаз» закуповує на спеціалізованих аукціонах за цінами виробників, що дає можливість реалізовувати його споживачам за ціною, яка є вдвічі меншою ніж комерційна. З лютого 2014 року спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не проводилися і це спричинило дефіцит цього енергоносія.

«Якщо пільгова вартість одного балону для нашого споживача з доставкою коштує 180 гривень, то комерційна вже сягає 400 гривень, – пояснює Віктор Осницький. – Загалом на Рівненщині скрапленим газом користується майже 40 тисяч сімей. Причому, більша частина з цих споживачів є соціально незахищені – пенсіонери і малозабезпечені сім’ї, які проживають у негазифікованих селах. Тому ПАТ «Рівнегаз» і надалі буде брати участь в аукціонах, щоб забезпечити безперебійне постачання скрапленого газу».

Доставку скрапленого газу для споживачів Рівненщини здійснює підприємство ДП «Пропан», представництво якого знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Будівельників,7 тел: 24 00 35, 24 02 18.

Про це повідомила спеціаліст зі зв’язків з громадськістю ПАТ «Рівнегаз» Вікторія Левчук.
02 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

ПАТ «Рівнегаз» безкоштовно повірило понад 13 тисяч газових лічильників

ПАТ «Рівнегаз» проводить планову повірку лічильників у споживачів Рівненської області. Відповідні заходи передбачені нормами чинного законодавства та спрямовані на забезпечення достовірного обліку

Рівненщина очікує на 13,5 мільйонів гривень з держбюджету на заходи з енерг ...

Під час опалювального сезону 2014/15 років Рівненщина планує зекономити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів газу.

Два села на Рівненщині залишаться без газу

Завтра, 22-го липня, «Рівнегаз» припинить подачу газу до сіл Малинськ Березнівського та Кузьмівка Сарненського району

Рівненщина готується жити без російського газу

Сьогодні, 16 червня, стало відомо, що Росія оголосила про припинення газопостачання до України. Оперативно відреагувати на ситуацію, й продовжити життя без газу без шкоди для області, планують і на

Відповідь Бойку: борги за газ на Рівненщині зменшилися

В.о. віце-прем'єра Юрій Бойко, вчора, 6 лютого заявив, що борги НАК "Нафтогаз України" за російський газ здебільшого зростають через західні області, у яких діють Народні Ради.
Популярные новости