Новости Ровно / Бизнес / Платникам податків – оперативна інформація про оподаткування

Платникам податків – оперативна інформація про оподаткування

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби – «ЗІР» для платників податків створено комфортні умови пошуку інформації з питань оподаткування, митної справи та єдиного соціального внеску. Користуючись цим ресурсом, платник також може оперативно дізнатися інформацію щодо електронного цифрового підпису, іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.

Так, лише в цьому році, у ЗІР було внесено більше 1 200 запитань та уніфікованих відповідей на них. Переважна більшість з них стосувалась податкової тематики.

Скористатись Загальнодоступним інформаційно – довідковим ресурсом можна на офіційному порталі Державної фіскальної служби за посиланням: «Інформаційно – довідковий ресурс», або за електронною адресою: www.sfs.gov.ua.

Крім того, відповіді на запитання щодо оподаткування суб’єкти господарювання та громадяни можуть отримати за багатоканальним телефоном інформаційно-довідкового департаменту ДФС 0-800-501-007 (зі стаціонарних телефонів безкоштовно) з 08-00 до 20-00 (крім суботи та неділі). А в електронному вигляді свої запити можна надсилати по e-mail: idd@minrd.gov.ua (цілодобово, без вихідних).

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м.Рівному
28 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

З 1 січня 2015 року звітність з ПДВ обов’язково подавати «електронкою»

У м. Рівному понад 1350 ( 96 %) платників ПДВ звітують через мережу Інтернет.

З початку року представники бізнесу та громадяни Рівного отримали в податко ...

Найбільша кількість звернень відвідувачів Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному стосувались отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про

У Рівному біженці можуть отримати гуманітарну допомогу

Як повідомили в департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА, на урядову гарячу лінію, гарячу лінію облдержадміністрації постійно звертаються громадяни, що бажають надати гуманітарну

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Електронне митне декларування обирають все більше підприємців Рівненщини

Суб’єкти господарювання, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вже встигли оцінити зручність митного декларування за допомогою сучасних інформаційних технологій.
Популярные новости