На Рівненщині зростуть орендні ставки в обласних комунальних структурах

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
За словами голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова, після аналізу ситуації щодо орендних площ, які винаймаються підприємцями в комунальних підприємствах та закладах області, стало зрозуміло, що орендні ставки не відповідають ринковим цінам.

- Наведу приклад. Одна з аптек, яка орендує площу в одному з медичних комунальних закладів, платила за оренду 1300 гривень на місяць, це 15 600 гривень за рік. Після того, як я переглянув орендну ставку і аргументував, що закладена в ній ціна була занижена, вдалося переукласти договір оренди з новою ціною – 5000 гривень на місяць. Відтак, лише з одного об’єкту надходження до бюджету збільшаться до 60 000 гривень на рік, — зазначив голова облради.

В обласній раді переконують, що перегляд орендних ставок захід вимушений, метою якого є збільшення надходжень до бюджету, тим паче, ринок дозволяє заробляти більше.

У комплексі, збільшення орендних ставок, відповідно до Положення про оренду майна, яке належить
до спільної власності територіальних громад області, дозволить примножити надходження до обласного бюджету в кілька мільйонів гривень.

Про це повідомили з відділу контролю та інформаційно-аналітичної роботи облради.
27 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині незаконно передали в оренду ставок

Прокуратурою Радивилівського району встановлено, що Пляшевський сільський голова незаконно в порушення вимог Земельного кодексу України передав приватному підприємцю в оренду для рибогосподарських

Платники податків Рівненщини цьогоріч перерахували до державного бюджету 32 ...

З початку року до державного бюджету від Рівненщини надійшло 326 млн.грн., що на 11 млн.грн. перевищує аналогічний показник минулого року.

Комунальним майном на Рівненщині керуватимуть по-новому

Комунальним майном на Рівненщині керуватимуть по-новому. Голова облради презентував програму змін. Директорів всіх комунальних підприємств призначатимуть прозоро і після співбесіди з обласним

Бюджети Рівненщини поповнились на 465 мільйонів

Цьогоріч до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 465,7 мільйонів гривень.

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.
Популярные новости