«Колектив та роботу на РЗВА потрібно зберегти» - Сергій Рибачок

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок зустрівся з трудовим колективом «РЗВА-Електрик». Рівненська ОДА реагує на напружену ситуацію, яка виникла на Рівненському заводі високовольтної апаратури, де планується масштабне скорочення працівників.

«Головне на сьогодні зберегти колектив, бо звільняти фахівців-професіоналів найпростіше. І керівництво заводу мало б думати, не як звільняти людей, а як зберегти їм роботу. Я зі свого боку також усе робитиму, аби допомогти колективу», - зауважив Сергій Рибачок.

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок під час зустрічі з працівниками підприємства відмітив, що із ситуації, що склалася є кілька варіантів виходу.

Перше, що потрібно, це ефективно використовувати потужності підприємства та бажання колективу працювати. Разом з тим, є проблема з недостатньою кількістю замовлень на підприємстві, адже основні ринки збуту - Росія, країни Прибалтики, Китай. На думку Сергія Рибачка, це пояснюється неефективним менеджментом керівництва заводу і потрібно ретельно працювати у цьому напрямку, шукати нові ринки збуту.

«На Сході країни є багато зруйнованих шахт, електромереж. Тому я планую проінформувати керівників Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій про те, що на Рівненщині є таке потужне підприємство, яке може забезпечити ці області трансформаторними підстанціями, високовольтною апаратурою. Також обладнання, що виробляється на «РЗВА-Електрик», може використовуватися і на залізниці. Тому ми спрямуємо відповідні листи до дирекції Укрзалізниці», - звернувся до колективу голова ОДА.

Найближчим часом Сергій Рибачок планує зустрітися з власником РЗВА, адже підприємство є частиною концерну «Високовольтний союз» (РФ). А на саме підприємство ініціює перевірку з інспекції з питань праці на предмет дотримання трудового законодавства під час скорочень працівників. Також голова ОДА пообіцяв колективу наступного тижня знову приїхати та проінформувати про проведену роботу.
22 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині діятиме Координаційний центр допомоги силам АТО

Починаючи з 29 липня в Рівному збір всієї гуманітарної допомоги для військовослужбовців та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, відбуватиметься

Батальйон «Горинь» повністю укомплектуваний бронежилетами

Батальйон добровольців «Горинь», який днями відбув у зону АТО, повністю укомплектований бронежилетами. Про це повідомив під час прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

На Рівненщині економлять гроші, скорочуючи чиновників

На Рівненщині скорочують кількість чиновників.

Google навчатиме держслужбовців Рівненщини ефективно використовувати Інтерн ...

Співпраця обласної влади із Google Україна перейшла в активну фазу. Таку думку висловив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок під час прес-брифінгу, на якому презентовано унікальний проект

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.
Популярные новости
Loading...