Новости Ровно / Бизнес / На Пагорбі Слави з дня на день почнуть зводити великий дитячий майданчик

На Пагорбі Слави з дня на день почнуть зводити великий дитячий майданчик

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Щоправда, скандального будівництва на Пагорбі Слави у Рівному не буде. А от дитяче містечко там з`явиться. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, цей проект повністю профінансував один із банків. Ціна питання — 60 тисяч гривень.

Усі елементи дитячого містечка для Пагорбу Слави привозять з Луцька, наразі частина з них на складі Тресту зеленого господарства. Найближчими днями довезуть решту і комунальники візьмуться до встановлення. Увесь проект коштує 60 тисяч гривень, його повністю профінансував один із банків-партнерів міськради.

Олена Москальчук, заступник начальника УЖКГ Рівного: «Туди входять два великих ігрових комплекси: один для маленьких діток і один для старших — 4 гойдалки, пісочниця, ігрове авто, 4 лавочки. Тут відбулась зустріч міського голови з мамочками, спільно вибирали це місце, щоб не було в глибині самого парку і щоб рівніша була місцевість».

Дитяче містечко виросте на Пагорбі Слави неподалік головної алеї і за метрів 50 від дороги.
Усе робитимуть на совість, запевняє Олена Москальчук: кожен елемент укріплять в бетоні, щоб не було нещасних випадків.

Для дитячого містечка тут відвели приблизно 100 квадратних метрів землі. Комунальники обіцяють: здорові дерева не чіпатимуть, а от із сухими доведеться попрощатись.

На місці майбутнього дитячого містечка сьогодні граються мами з дітками просто на простирадлах. Ідею міської влади схвалюють одноголосно, особливо ті, у кого в дворі із дитиною погратись ніде.

Світлана, мама: «Доводиться іти в інший двір, гуляти там, але не завжди добре на це дивляться сусіди з того двору. Доводиться виходити з ковдрою, іграшками і самотужки тут гратись. Ідея майданчика класна».

Роботи над містечком розпочнуться з дня на день. Ну а по завершенні його передадуть на баланс Тресту зеленого господарства.

Володимир Хомко, міський голова Рівного: «Це буде великий дитячий майданчик. Думаю, що до Дня міста його встановимо. Уже зараз розвантажили половину цього майданчика, він зроблений зі спеціальної фанери, дуже дорогий майданчик. Це буде таким регіональним майданчиком для всього того мікрорайону, щоб діти з мамами могли там відпочивати».
22 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Заборона будівництва на Пагорбі Слави - законна

Заборона будувати на Пагорбі Слава — законна. Таке рішення ухвалив Рівненський окружний адміністративний суд.

Як рівненські комунальники присвоюють чужу роботу

Принаймні, так вважають мешканці декількох багатоповерхівок на вулиці Макарова. Впродовж трьох тижнів останні облаштовували на своєму подвір'ї дитячий майданчик. Однак, пізніше з сайту міського

На скандальному будівництві на Пагорбі Слави у Рівному відновили роботи?

Про це повідомляють активісти у групі ((https://www.facebook.com/groups/1407592679458250/?fref=ts)(Захистимо Рівне)), де розмістили сьогоднішні світлини з будівництва.

Скандальне будівництво на Пагорбі Слави у Рівному незаконне

Як стверджує Інспекція ДАБК (державного архітектурно-будівельного контролю ), документ, що надає право на виконання будівельних робіт на вул. Київська в м. Рівному (Пагорб Слави) не видавався (не

Весна та тюльпани на рівненському Пагорбі Слави [ФОТО]

Доки рівненські активісти жваво обговорюють, в улюбленому місці відпочинку багатьох рівнян надзвичайно гарно розквітли тюльпани.
Популярные новости