У Рівному вимагають відновити роботу сміттєпереробного заводу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Збір підписів за відновлення роботи єдиного в Україні сміттєпереробного заводу розпочали у Рівному. Інформаційний намет, у якому всі небайдужі рівняни можуть підписатися під петицією до Президента України, Голови ВРУ та Прем’єр-міністра України розміщений на майдані Незалежності.


Як повідомили у прес-службі "Санком-Рівне",  від сьогодні він працюватиме щодня з 9 до 17 години. 


Як відомо, минулого року в Рівному зупинили роботу єдиного в країні сміттєпереробного заводу, який не міг функціонувати через відсутність відповідного законодавства. 


За словами директора директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослава Євтушенка, підписи за відкриття рівненського сміттєпереробного заводу збиратимуть не лише в обласному центрі, а й по всій Україні.


- Питання відновлення роботи єдиного в країні сміттєпереробного заводу нині є надзвичайно актуальним. Адже в умовах припинення постачання газу в  Україну з боку Російської Федерації, простоювання сміттєпереробного заводу через неузгодженість законів є злочином проти суверенітету власної держави. Завод має  виготовляти альтернативне паливо, яке є замінником традиційного газу. Тому ми вирішили підготувати петицію до керівництва країни щодо негайного відновлення роботи заводу. З проханням долучитися до збору підписів «Санком-Рівне» звернулося до громадських організацій Рівного, підприємців та усіх небайдужих мешканців міста. До петиції можна приєднатися, підписавши відривний талон до рахунку та, вкинувши його у поштову скриньку, завітавши в офіс «Санком-Рівне» або в наметі на майдані Незалежності. Не залишайтеся байдужими, підпис кожного може стати визначальним і сприяти прийняттю необхідного законопроекту, - зазначив Святослав Євтушенко.

08 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Депутат Рівнеради звозив молодь на смітник

2 липня, відбулась екскурсія на територію Рівненського сміттєпереробного заводу. Це спільний проект компанії "Санком-Рівне" та МГО "Молодь-Діє".

На Рівненщині визначили як економити газ

На сьогоднішній день тема політичної ситуації в Україні та її ворожих відносин з Росією у всіх на слуху. Нещодавно російський «Газпром» ще більше підлив масла у вогонь, призупинивши поставку газу в

Чому у Тинному заводу по утилізації небезпечних відходів не буде?

У Тинному заводу з утилізації небезпечних відходів не буде. Так вирішила громада цього мікрорайону Рівного на громадських слуханнях, цими вихідними. Нагадаємо, у Тинному «Всеукраїнська екологічна

Місцеві мешканці не дозволили будувати утилізаційний завод біля Рівного

4 травня 2014 року у Рівному в приміщення школи №17 відбулись громадські слухання щодо дозволу на розміщення заводу по утилізації ртутомістких ламп, елементів живлення та інших небезпечних відходів.

Міністр економіки у Рівному говорив про полегшення і здешевлення бізнесу

Полегшити та здешевити ведення бізнесу в Україні таке завдання вбачає міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета. З робочою поїздкою він побував на Рівненщині. До речі, наша
Популярные новости
Loading...