Рівненські підприємці розповіли про зловживання на митниці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

За 2012 – 2014 роки з Рівненщини іммігрували 117 підприємців, які нині розмитнюють свої товари за межами рівненської митниці. Через це щомісяця обласний бюджет втрачає близько 37 мільйонів гривень. Про це повідомив в. о. начальника Рівненської митниці Андрій Андрейков.


- Наразі ми вивчаємо питання чому підприємці іммігрували з Рівненської митниці. Адже у багатьох областях рівень митної вартості однаковий. Тому є підстави вважати, що суб’єктів господарювання не влаштовували певні моменти саме на рівненській митниці. Можливо, це пов’язано з корупцією, маніпуляціями, нетактовним ставленням до підприємців тощо. Зараз ми е питання зясовуємо і працюватимемо над тим, щоб повернути підприємців, які іммігрували, у зону рівненської митниці, - зазначив Андрій Андрейков.


Тим часом підприємці, які прийшли на зустріч з начальником рівненської митниці пояснили, чому іммігрували з Рівненщини на Волинь. Вони кажуть, що тут їм не давали можливості нормально працювати, по кілька днів доводилося чекати, допоки розмитнять товар. Також були випадки вимагання хабарництва і хамського ставлення до них з боку працівників митниці. Тому, за словами підприємців, вони вирішили розмитнюватися на Волині, адже там таких питань не виникає. Проте якщо на рівненській митниці ці проблеми зникнуть, підприємці кажуть, що готові повернутися.


У свою чергу Андрій Андрейков пообіцяв реагувати на всі факти зловживань на митниці, про які йому буде відомо. 


- Ми всі маємо працювати у межах чинного законодавства, хоча воно й недосконале. Якщо законодавством буде визначено, що підприємець працює правильно, а працівники митниці допустили порушення, буде реагування. Тоді також я особисто відстоюватиму права таких суб’єктів господарювання, - додав Андрій Андрейков.


07 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному повідомлення про корупційні діяння на «Пульс» не надходили

З початку року антикорупційним сервісом Міндоходів «Пульс» скористалося 4 платники податків Рівного.

Підприємців Рівненщини знову "труситимуть"?

Президія Рівненської облради "зняла" мораторій на перевірки підприємств. На думку деяких обласних обранців, це може повернути тиск на бізнес.

Внесок «спрощенців» Рівненщини до бюджету – понад 26 мільйонів гривень

Позитивна динаміка сплати єдиного податку – характерна ознака діяльності підприємців, Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Що вимагали від Рівненської митниці розлючені перевізники?

У Рівному вкотре пікетували митницю. Цього разу - перевізники, їх близько сотні зібралося біля установи, адже через зміни в законодавстві, кажуть, уже декілька місяців не можуть займатися

Електронне митне декларування обирають все більше підприємців Рівненщини

Суб’єкти господарювання, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вже встигли оцінити зручність митного декларування за допомогою сучасних інформаційних технологій.
Популярные новости