Пам’ятник Леніну продають по частинах

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Як ми вже повідомляли, у неділю 8 грудня був повалений останній монумент Леніна в столиці України. Але вже в понеділок його частини виставили на продаж на сайті приватних оголошень Slando.


Пам'ятник Леніну продають частинами і на вагу. Так, бажаючі можуть придбати певні елементи за фіксованою вартістю або ж на вагу, по 50 гривень за кілограм.


Ось як виглядає текст оголошення:


«Продам шматочок останнього київського Леніна.


У вас є унікальна можливість придбати шматочок історії - частину Леніна, поваленого 8.12.13. Пам'ятник знаходився на бульварі Шевченка в Києві з 5 грудня 1946 року. Монумент був виготовлений з рідкісного матеріалу - карельського кварциту, з нього будували Мавзолей у Москві. Автор пам'ятника - скульптор Сергій Меркуров .


Вартість частинок Леніна залежить від частини тіла та ваги. Долоня коштує 1000 гривень , шматочок руки - 750 гривень. Шматки ніг і тулуба продаємо на вагу - 50 гривень за кіло. Голова - безцінна. За неї пропонуйте свою ціну».


09 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Нардеп-опозиціонер із Рівного не хотів щоб знесли пам`ятник Леніну

Принаймні зараз і у такий спосіб. Таку думку вислови нардеп від Рівненщини Юрій Вознюк, про що написав у соціальній мережі Фейсбук За словами народного депутата із Рівного Юрія Вознюка, повалення

До Рівного приїде Макс Барських

Концертний тур популярного співака Макса Барських розпочався з міста Луцьк.

З рівненського магазину викрали 25 тисяч гривень

Злочинців затримали, але крадені кошти не повернуті. Торговий заклад знаходиться на вулиці Чернишова в обласному центрі. Магазин торгує професійними засобами для перукарів. Крадіжку виявила власниця,

На проекти громад дадуть гроші

Громади Рівненщини мають можливість втілити проекти завдяки участі у різноманітних конкурсах – загальноукраїнських, обласних, районних, або ж іноземних, аби відновити роботу дитсадка, утеплити

У столиці знайшли зниклого рівнянина

Про розшук Віктора Деркача ми повідомляли у листопаді місяці. Чоловік ще 13 червня пішов до магазину, який знаходиться на вулиці Київській, вийшов з нього і зник.
Популярные новости
Loading...