У рівненській автоколоні є і жінки-водії

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Автоколона на підтримку "Євромайдану" вирушила з Рівного о 10-ій ранку. У Білій криниці рівненські водії близько години чекали однодумців зі Львова та Луцька. Загалом з Рівного зібралося на столичний майдан десяток автомобілів, кілька мікроавтобусів та одна вантажівка. Усі авто майоріли жовто-блакитними прапорами.Не зважаючи на попередження організаторів, що беруть лише хлопців, в автоколоні були і жінки-пасажири і жінки водії. Як сказала рівнянка Тетяна, вона в таку пору не може бути вдома, адже сьогодні вирішується майбутнє кожного українця. І додала, що молиться, аби в нашій державі все було добре. Рівняни налаштовані брати участь і в завтрашній акції "НАС МІЛЬЙОН" і ще не знають, коли повернуться додому.
О 13ій годині автоколона зупинилися на об'їзній біля Житомира. Її учасники чекали близько 10 львівських автомобілів та добровольців житомирян. Як повідомив наш колега власкор "1+1" Олександр Курсик (який теж їде на Київ), по дорозі ніхто автомобілі учасників не зупиняв.


Источник: rivne1.tv
07 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному відбулася перша акція на підтримку Євромайдану

У Рівному відбувся автопробіг на підтримку Євромайдану. У ньому взяло участь понад 20 автомобілів. Ініціатиори проведення автопробігу автоклуб "VSOP".

7 грудня громадська автоколона Львів-Київ їхатиме на Євромайдан через Рівне

Організатори запрошують долучитися до такої акції протесту і рівненських водіїв. Збір у Рівному - о 9 ранку біля зоопарку.

Ще одне місто на Рівненщині підтримало Євромайдан

4 грудня у м. Березне відбувся мітинг на підтримку загальнонаціональної акції протесту Євромайдану

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Українці перестають купувати автомобілі

У листопаді показники іще скоротилися - до менш, ніж 15 тис. авто. Це майже на 3% менше, ніж у жовтні, і на 18% менше, ніж рік тому, коли в Україні було продано до 18 тис. автівок.
Популярные новости