У Рівному проїзд в маршрутках таки буде 3 гривні?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному проїзд в маршрутках таки буде 3 гривні? Наша пісня гарна й нова - розпочнемо її знову. І хоч пісня про підняття вартості проїзду у рівненських маршрутках до трьох гривень не нова, та й нових поворотів у цьому сюжеті не передбачалося, місцеві перевізники все ж вирішили наполягти: ціну таки треба піднімати. І черговий раз зустрілися із громадою, аби нарешті отримати погодження.Зала, де проходять громадські обговорення щодо підняття вартості проїзду у рівненських маршрутках, напівпорожня. Громада, думку якої вчергове хочуть почути, представлена трьома активістами. Перевізників цього разу значно менше. Та процедура має бути дотримана. Чиновники звітують: провели чергові розрахунки, з них викинули вартість квитків, удвічі зменшили суму на акумулятори й витрати на послуги сторонніх організацій.

А от вартість і кількість затраченого пального не чіпали, мовляв усе відповідає дійсності. Перевізники нарікають: опинилися у безвиході, бо громада їх не розуміє, а чиновники не хочуть дотримуватися законодавства і таки підняти тариф.

А ще переконують: згодні возити менше пасажирів, але за більші гроші. Бо ж так економитимуть на ремонті транспорту. Самі ж пасажири запевняють: маршрутки перестали складати конкуренцію тролейбусам.

Та й інші рівняни, які не долучались до громадського обговорення, переконують: три гривні за проїзд у маршрутці платити не готові.

Остаточне слово все ж залишається за членами рівненського міськвиконкому. У травні вони пообіцяли перевізникам зібратися позачергово, щойно всі документи для законного рішення про підняття вартості проїзду будуть готові. Результати їхнього голосування і покажуть хто у місті головний - пасажир чи перевізник.

13 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному поменшає маршруток

Вже з початку наступного місяця на 62-му маршруті, який дублює маршрут першого тролейбусу курсуватиме менше автобусів.

Рівненські перевізники заявляють, що влада винна їм 30 мільйонів гривень

«Майже 30 мільйонів гривень має заплатити перевізникам Міська рада міста Рівне тільки за регулювання тарифу на міські перевезення пасажирів. Така ціна вчорашнього рішення виконавчого комітету

У Рівному розгорілась "війна" за вартість проїзду у маршрутках [ВІДЕО]

Скандали, звинувачення, заклики та навіть шантаж. Саме так сьогодні у Рівному вирішували скільки має коштувати проїзд у міських маршрутках. Перевізники наполягали на збільшенні ціни, а їх

Перевізники Рівненщини страйкуватимуть

Перевізники Рівненщини обіцяють страйкувати, якщо влада не погодиться збільшити вартість проїзду у маршрутках.

Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада

Контролювати роботу обласної ради - це право громади, переконують громадські активісти і зазначають: на Рівненщині це право дещо обмежене. Як стимулювати Рівненську облраду працювати відкрито і
Популярные новости