Для рівнян закупили 35 нових «швидких»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Запорукою оперативнішого реагування працівників екстреної допомоги має послужити нова центральна оперативна диспетчерська служба та закупівля нових автомобілів швидкої допомоги.

Сьогодні на робочій нараді фахівців обласного центру екстреної медичної допомоги журналістам презентували реконструйовану будівлю, що знаходиться на вулиці Котляревського, 5. За словами головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги Рівненської області Івана Зими, усі приміщення – кімната лікаря-консультанта, кімната по прийому лікаря, амбулаторія, кімната для відпочинку водіїв тощо – будуть обладнанні усіма необхідними засобами для належної та мобільної роботи медиків.Так, за словами заступника Рівненської ОДА Світлани Сад, для того щоб дотримуватися 20-хвилиннго доїзду до пункту призначення лікарям не вистачало додаткових пунктів базування швидких допомог, та недостатньої кількості автомобілів.
Утім, цього року для РІВНЕНСЬКОЇ області було закуплено 35 автомобілів, які будуть обладнанні за останнім словом техніки – планшетами, GPS-навігаторами тощо. До слова, Рівненщина отримала таких карет найбільше серед інших регіонів. З них чотири сучасних європейських реанімобілів класу С . Ці автомобілі роз’їдуться по районах, а реанімобілі будуть працювати в медицині катастроф, санавіціації тощо.
Тим не менш, відбудована центральна оперативна диспетчерська служба також повинна налагодити координацію викликів, під’їздів, і безпосередню роботу спеціалізованих, кардіологічних та інших бригад швидкого реагування, впевнені фахівці екстреної медичної допомоги.
Вже в середині цього місяця завозитимуть меблі і монтуватимуть програмно-апаратний комплекс. А з початку січня всі роботи будуть завершені.
- Все те, що ми сьогодні бачили – це все було погоджено із національним проектом «Вчасна допомога», який є сьогодні під патронатом президента України. Всі технічні вимоги, які потрібні, щоб забезпечити роботу центральної диспетчерської, сьогодні виконані. Після того як запрацює цей програмний комплекс ми зможемо говорити про результати навіть за місяць – як, приміром, у Закарпатті. В нас ще є в планах створити підстанції та додаткові пункти базування, - зазначає заступник Рівненської ОДА Світлана Сад.
Між тим, реконструкція почалася 20 липня цього року. За місяць планується монтування програмно-апаратного комплексу.


Скільки коштів було витрачено на відбудову, чиновники рахувати ще не беруться. Але, як каже Світлана Сад, сесія облради вже виділила на ремонтні роботи п’ять мільйонів гривень.


Денис ГРИЩУК

Фото автораИсточник: charivne.info
06 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівненській обласній лікарні - новий керівник

Екс-керівник обласної лікарні Володимир Лепеха відтепер він працюватиме тут хірургом.

Василь Берташ пообіцяв рівненським журналістам виконати їх вимоги

У Рівному відбувся журналістський протест під назвою "Алея побитих журналістів" на підтримку побитих колег у Києві

З 10 грудня у Рівному безкоштовно навчатимуть як користуватися "Скайпом" ...

Саме 10 грудня о 14 год. в приміщені Рівненської обласної бібліотеки для дітей (вул. Відінська, 13) відбудеться урочисте відкриття Центру вільного доступу до Інтернету.

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».

На проекти громад дадуть гроші

Громади Рівненщини мають можливість втілити проекти завдяки участі у різноманітних конкурсах – загальноукраїнських, обласних, районних, або ж іноземних, аби відновити роботу дитсадка, утеплити
Популярные новости