Новости Ровно / Транспорт / На Рівненщині розпочинається ремонт та реконструкція доріг

На Рівненщині розпочинається ремонт та реконструкція доріг

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Члени «бюджетної» постійної комісії облради погодили перелік об‘єктів, що фінансуються у 2014 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.Але розпочалось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків із блокування – до зали, де відбувалось засідання, зайшла група молодиків, які назвали себе «представниками Майдану», та у грубій формі висловили вимогу до головуючого – Дубаса П.А. припинити головування та засідання постійної комісії. Присутні на засіданні депутати та перший заступник голови облради Олександр Данильчук обурились цим вимогам, роз’яснили їх безпідставність після чого через відсутність будь-яких аргументів молодики покинули залу засідань.

Тож депутати розпочали роботу. До порядку денного засідання внесено три питання. Відразу відзначимо, що всі звернення були підтримані постійною комісією.

Зокрема, до обласної ради звернулась Федерація професійних спілок області з проханням фінансово підтримати дитячі оздоровчі заклади області. Аргументував позицію Федерації її голова – Микола Шершун. Він зазначив, що необхідно до літа підготувати місцеві дитячі оздоровчі заклади, щоб вони могли достойно, на високому рівні організувати літній відпочинок дітей області. Від оздоровлення дітей у Криму цьогоріч доводиться відмовлятись через його анексію. А для таборів необхідно закупити сучасне медичне обладнання, холодильні установки, замінити кухонне обладнання та ін. Тож депутати підтримали позицію Федерації профспілок та рекомендують внести відповідні зміни до обласної програми відпочинку та оздоровлення дітей та передбачити її додаткове фінансування.

Іншим важливим питанням, на якому зосередили особливу увагу депутати – погодження переліку об‘єктів, що фінансуються у 2014 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області. Власне, всіх цікавить питання – хто саме формував наведений у матеріалах перелік доріг, які передбачається ремонтувати та за якими критеріями.

Як пояснив перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський, голови райдержадміністрацій за погодженням з головами відповідних районних рад сформували переліки доріг для кожного району області. Водночас, депутат Василь Кльоп вважає такий підхід несправедливим – на його переконання до формування переліків доріг, які будуть ремонтуватись, необхідно залучати депутатів облради, які мешкають на відповідній території, і лише після цього узгоджені переліки передавати в облдержадміністрацію та облраду. Загалом для області передбачено 108 341 тис.грн. субвенції з держбюджету, з них для м.Рівне – 23 138,9 тис.грн.

Зокрема у м.Рівне пропонується відремонтувати ділянку дороги по вул. Кн.Володимира (в райні між шляхопроводами), вул.Млинівську (в районі Луцького кільця), вул..Коновальця, побудувати світлофор на перехресті вул..Соборна-Старицького, ділянки вул.Р.Шухевича (в районі перехрестя з вул. Кн.Володимира) та ін.


Попри невдоволення депутати все ж погодили запропонований перелік – щоб розпочати в районах та містах області процес ремонту доріг та вулиць, адже стан доріг в області залишає бажати кращого.

Довідково:
Рішенням облради №1163 від 02/04/2014 припинено повноваження голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Кособуцького О.М. На даний час нового голову не обрано. Тож обов‘язки голови постійної комісії тимчасово виконує заступник голови постійної комісії, яким є Дубас П.А. Тож сьогодні Петро Андрійович цілком правомірно головував на засіданні постійної комісії.

08 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Данильчук - вже перший заступник голови Рівненської облради

Попри те, що фракція «Батьківщини» відмовилася голосувати та отримувати для цього бюлетені, голосів інших фракцій, зокрема і голосів членів Партії регіонів, вистачило, щоб призначити Олександра

На Рівненщині шукають додаткові гроші на ремонт доріг

Непрофінансовані роботи, ремонт доріг та зловживання бюджетними коштами у сфері будівництва. Про це та інше говорив сьогодні з журналістами голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок на

У Рівному вже невдоволені призначенням нового голови облдержадімінстрації

Призначення нового голови рівненської облдержадміністрації Свободівця Сергія Рибачка не принесло спокою місцевим активістам та майданівцям. Навіть люстарційний комітет сьогодні висловив своє

Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'яте ...

Сьогодні відбулася чергова сесія Рівненської облради. Присутній на ній колишній очільник облдержадміністрації Василь Берташ. Відвідали пленарне засідання і представники громадськості. Серед них і

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.
Популярные новости