Куди "роз'їдуться" новенькі швидкі з Рівного?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Куди "роз'їдуться" новенькі швидкі з Рівного? 26 нових автомобілів швидкої допомоги вже перебувають на базі Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф швидкої допомоги. 22 машини класу «В» та 4 - класу «С» згодом роз'їдуться у всі райони області.26 з очікуваних 36 новеньких машин швидкої допомоги вже прибули на Рівненщину. На одній з них працюватиме і спеціальна кардіо-реанімаційна бригада. Лікарі кажуть: виїжджають найчастіше до хворих з інфарктами та інсультами. Тож швидка реакція та хороше оснащення у цій справі незамінні.

Як працює сучасне обладнання перевірив на собі і голова обласної адміністрації.

Усі автомобілі обладнані сучасною технікою. Коштує одна така машина класу В близько 600 (шестисот) тисяч гривень. Придбали ж "швидкі" для Рівненщини за державний кошт.

Дев'ять машин залишаться у Рівному. Серед них і чотири сучасних реанімобілі. Зі столиці в область невдовзі мають пригнати ще десяток нових "швидких".

28 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщину вже приїхали 26 новеньких "швидких"

26 нових автомобілів швидкої допомоги вже перебувають на базі Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф швидкої допомоги.

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

З Рівного машини швидкої допомоги вирушають на Київ

Член Рівненського міськвиконкому, лікар-хірург Андрій Борник, щойно повідомив, що з лікарні на вул. Мірющенка вирушають до Києва машини швидкої допомоги обладнаних усім необхідним.

Цьогоріч на Рівненщині створять єдиний диспетчерський пункт для всіх "швид ...

Парк автомобілів екстреної медичної допомоги в Україні цьогоріч поповниться новими "каретами" на 625 млн гривень. Частина автомобілів надійде і на Рівненщину.

Для рівнян закупили 35 нових «швидких»

Цього року державою було закуплено 35 автомобілів, які будуть обладнані за останнім словом техніки – планшетами, GPS-навігаторами тощо. До слова, Рівненщина отримала таких карет найбільше серед інших