Водії Рівного готові терпіти затори на дорогах, аби відремонтували Київську

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Водії Рівного готові терпіти затори на дорогах, аби відремонтували Київську Таких заторів як сьогодні, у Рівному не було від останнього візиту когось із столичних товстосумів. Близько півгодини довелося затратити рівненським водіям, аби дістатися від Автовокзалу до 12 школи. А усе через ремонт Київської. Скільки іще триватиме транспортний колапс у Рівному?Вулицю Київську нарешті ремонтують. Розпорядження про початок робіт та часткове перекриття руху транспорту підписав міський голова ще 14 квітня. Проте справжні транспортні проблеми розпочалися лише сьогодні, коли транспорт власне і пустили в об'їзд. Рух практично завмер. Водії від об'їзду не в захваті, ще більше допекли розбиті дороги.

Терпіти доведеться не довго - сподіваються в управлінні транспорту. Проте наголошують: дорогу за раз зробити буде складно, пояснив головний транспортник міста, до якого через затори ми не змогли доїхати.

Відновити рух транспорту основними шляхами планують вже завтра. Так само як і завершити ремонт, відповідно до розпорядження.

17 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

15 квітня, чергове засідання Рівненської міськради

Відповідно до розпорядження міського голови від 11.04.2014 №280-р, друге пленарне засідання чергової 38-ї сесії Рівненської міської ради відбудеться завтра, у вівторок 15 квітня 2014 року в

6 квітня у Рівному завершиться опалювальний сезон

Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Вулицю Київська у Рівному нарешті відремонтують?

І в обласному центрі планують розпочати капітальний ремонт покриття на вулиці Київська.

Передмобілізаційні заходи розпочалися у Рівному

Мобілізації у Рівному немає. Проте підготовка до неї ведеться у повному обсязі. Сьогодні міський голова Володимир Хомко провів нараду, на якій керівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність

У Рівному "снігова каша" заважає громадському транспорту під'їжджати до ...

Через сніг громадський транспорт не може заїхати у кишеню зупинки, тож пасажири висаджуються на проїжджій частині.
Популярные новости
Loading...