Перевізники Рівненщини страйкуватимуть

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Перевізники Рівненщини страйкуватимуть Перевізники Рівненщини обіцяють страйкувати, якщо влада не погодиться збільшити вартість проїзду у маршрутках.Вони звернулися до керівництва Рівного та області з проханням затвердити новий тариф на перевезення. Зокрема, у місті вартість має бути 3 гривні, на приміських та міжміських маршрутах — 36 копійок за 1 кілометр. За словами підприємців, віднедавна вартість пального збільшилася на 40%, мінімальна заробітна плата на 25%, основні витрати на запчастини та технічне обслуговування теж зросли в середньому на 40%. А тариф на перевезення у Рівному переглядали востаннє у 2011 році.

08 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненські перевізники активісти, ДАІшники, перевізники та освітяни зібрали ...

Рівненські ДАІшники відкрилися для громади. За круглим столом вартові доріг зібрали громадських активістів, перевізників, дорожників та освітян. Силовики питали у громади як покращити свою роботу.

На понад 4 млн.грн. скоротилися надходження податку на додану вартість на Р ...

За два перші місяці року область отримала понад 66,6 млн.грн. завдяки ПДВ, інформують в місцевому управлінні Міндоходів.

Податківці Рівненщини наштрафували підприємців на 38 тисяч

На Рівненщині підприємців оштрафували на 38 тисяч гривень.

Що вимагали від Рівненської митниці розлючені перевізники?

У Рівному вкотре пікетували митницю. Цього разу - перевізники, їх близько сотні зібралося біля установи, адже через зміни в законодавстві, кажуть, уже декілька місяців не можуть займатися

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та
Популярные новости
Loading...