Рівнян "будили" автомобільними клаксонами

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівнян "будили" автомобільними клаксонами Понад 3 сотні автомобілістів виїхали цими вихідними на вулиці Рівного. Автопробігом показали: Україна єдина! Автомайданівці також відвезли губернатору звернення у якому просять центральну владу відновити територіальну цілісність України, зробити механізм призначення чиновників прозорим. Та головна вимога автомобілістів - скасувати утилізаційний збір та здешевити розмитнення автівок.Близько тисячі людей, понад 3 сотні автомобілів. У Рівному - автопробіг за національну єдність.

Конкретизували очікувані від влади дії близько сотні рівнян, які хочуть їздити на гарних автомобілях та незгодні з політикою попередників.

Завершуються останні приготування і обов'язковий інструктаж перед виїздом.

І ось, майже двокілометрова колона вирушає від аеропорту в місто.

Центральними вулицями обласного центру автопробіг перетнув Рівне. За містом, де ще місяць тому стояли барикади, активісти розвернулись і вирушили до облдержадміністрації. Там Сергію Рибачку вручили звернення до центральної влади з вимогами відновити територіальну цілісність України, зробити механізм призначення чиновників прозорим, а також скасувати утилізаційний збір і здешевити розмитнення автівок.

24 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Єдність по-рівненськи: сотні автівок знову проїхались містом

Своє бачення Єдності країни продемонстрували рівненські автомайданівці. Вони разом зі своїми колегами зі Сходу та центру України організованою колоною приїхали цієї неділі на рівненський майдан, аби

Сотні жителів Рівненської області прибувають до військових комісаріатів та ...

Бажаючих боронити територіальну цілісність Україну багато, вони різного віку та з різними політичними поглядами.

Мер Рівного закликає Президента до перемовин з опозицією (+звернення)

Міський голова Володимир Хомко через останні події в УКраїні, був змушений скасувати своє лікування та прибути до Рівного.

Сьогодні у Рівному - автопробіг

Автомобілісти клубу «Форсаж» закликають рівнян не бути байдужими та підтримайти автопробіг вулицями Рівного. Збір на парковці ТРЦ Чайка о 13:00.

Рівненщина постачатиме у Євросоюз торф

За повідомленням обласних чиновників, на стадії завершення знаходиться наймасштабніший інвестиційний проект року – будівництво ТзОВ «Торф Ленд Україна».
Популярные новости