На Гетьмана Полуботка у Рівному має працювати шлагбаум

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про це йдеться у розпорядженні міського голови Рівного Володимира Хомка "Про організацію роботи торговельних рядів".Розпорядження прийнято з метою підтримки соціально-незахищених верств населення у період нестабільної економічної ситуації в країні, ліквідації несанкціонованої торгівлі, утримання вулиць міста в належному санітарному стані.

Відповідно до документу, директор ТОВ "Рівненський ринок” має організувати роботу торговельних місць - столів-прилавків, облаштованих згідно з схемою розміщення та затвердженого загального вигляду на вулицях: Гетьмана Полуботка (від вул.Сагайдачного до вул.Пересопницької, зі сторони парної нумерації будинків) та Пересопницькій (від вул.Гетьмана Полуботка до торговельного ряду з і продажу зрізаних квітів власного вирощення, зі сторони непарної нумерації будинків).

Також керівництво ринку повинно забезпечити прохід та проїздів для завозу товарів продажу до об'єктів підприємств, установ, організацій усіх форм власності, які розташовані на цих вулицях. Зазначені торговельні місця мають виділяти виключно під торгівлю сільськогосподарською продукцією власного виробництва, крім продукції тваринного походження, в тому числі таким категоріям громадян: ветеранам війни, інвалідам усіх груп, пенсіонерам, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії, за умови здійснення торгівлі безпосередньо цими громадянами та пред'явлення ними відповідних посвідчень.

Відповідні служби мають розробити та затвердити схему руху автотранспортних засобів на вулицях Гетьмана Полуботка, Пересопницькій.

Окрім цього на вулиці Гетьмана Полуботка має працювати шлагбаум.

Час завезення товарів до об'єктів підприємств, установ, організацій всіх форм власності, які розташовані на вулицях Гетьмана Полуботка (від вул. Сагайдачного до вул.Соборної) та Пересопницькій (від вул.Гетьмана Полуботка до вул.Базарної) буде з 06.00 год. до 08.00 год. та з 16.00 год. до 18.00 год. Інформацію про час завезення товарів зазначать на шлагбаумі.

Керівництво ринку повинно укласти з підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, які розташовані на закріплених вулицях, угоди про забезпечення вільного проїзду та безкоштовного паркування автотранспорту в години, визначені для завезення товарів.

Також має бути забезпечено цілодобовий проїзд автотранспорту спеціальних служб на
закріплених вулицях.

Нагадаємо, сьогодні, 19 лютого, у Рівному працівників торгівлі попросили припинити торгівлю алкоголем на три дні - дні жалоби за загиблими під час протестів. Відповідне прохання висловили під час засідання Рівнеради.

19 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Пересопницькій у Рівному ліквідували стихійне сміттєзвалище

18 лютого силами комунального підприємства КАТП-1728 виконано заходи з ліквідації стихійного сміттєзвалища на вул. Пересопницька в місті Рівному (поблизу харчівні «Майдан», р-н пивзаводу).

Чергові відключення електроенергії у Рівному:

08 лютого з 09:00 до 14:00 буде відсутня електроенергія м.Рівне по вулицях: Київська 11-21, Грушевського 44.

У Рівному швидка не доїхала до хворого через несанкціонованих торговців?

Смерть від людської впертості та байдужості. Саме так мешканці двох будинків поблизу ринку "Північний" у Рівному говорять про нині покійну сусідку. Обурені торгівлею у невстановлених місцях рівняни

Чергові відключення електроенергії у Рівному

В зв'язку з ремонтом ліній електропередач:

Чергові відключення електроенергії у Рівному:

В зв'язку з ремонтом ліній електропередач:
Популярные новости
Loading...