Новости Ровно / Транспорт / У Рівному не асфальтують, бо будуть штрафи

У Рівному не асфальтують, бо будуть штрафи

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

На вулиці Шевченка в Рівному припинили розпочатий восени ремонт. Місцеві мешканці скаржаться на незручності й запитують, коли ж тут покладуть новий асфальт.


Ремонт, який охоплює відрізок від проспекту Миру до будинку №129, проводить компанія ТОВ «Прогрес Девелопмент компані», яка виграла тендер. Рівненська міська рада виділила на це 2 815 950 грн. До 15 грудня цього року тут мали завершити роботи — замінити асфальтове покриття.


Начальник департаменту з благоустрою міста Руслан Гудима:


— Проєкт ремонту вулиці Шевченка був виготовлений ще у 2017 році. З того часу змінилися норми ДБН, і якщо зараз продовжимо реконструкцію, то потім отримуватимемо штрафи від відповідних інстанцій. Тому вирішили тимчасово припинити і внести правки до проєкту. Проте виявилося, що організація, яка займалася виготовленням проєкту у 2017 році, вже не існує. Тож знайшли іншу. Після внесення правок до проєкту пройде експертиза, яка покаже, чи відбулося його подорожчання. Якщо й так, то не через матеріали, а через збільшення заробітної плати.


Як тільки погодні умови дозволять, підрядник відновить ремонт вулиці. Коли його завершить — сказати не можу, старатимемося якнайшвидше. А поки обладнали дерев’яні переходи до церкви та школи, які знаходяться на цій вулиці.


Дарина Гузенкова.

31 декабря 2021 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Невже Рівному вигідно продати Будинок побуту?

Новий орендар семиповерхового Будинку побуту у Рівному — товариство «Рентбудсервіс» невдовзі може стати і його новим власником. Десятки років ця велика будівля біля центрального ринку належала місту

Завершують будівництво першого відрізку об’їзної Рівного

Уже майже готові шість кілометрів дороги північного об’їзду Рівного. Це перший відрізок із трьох запланованих.

Магазин «Хорошка» на Замковій хоче «підрости»

Територію речового ринку на вулиці Замковій мають звільнити від кіосків і забудувати багатоповерхівками до 2023 року. Тим часом власники інших комерційних будівель теж хочуть будуватися.

У Рівному продовжують ремонт дороги на вулиці Гагаріна

Працівники Рівнеавтошляхбуду продовжують ремонтувати автомобільну дорогу по вулиці Гагаріна. В цілому вартість робіт, як повідомили з прес-служби облдержадміністрації, становитиме близько одного

На вулиці Кіквідзе відбувається протистояння місцевих мешканців з будівельн ...

Через будівництво магазину на місці колишнього кіоска просто під вікнами будинку №18-а по вулиці Кіквідзе у Рівному місцеві мешканці розпочали акцію протесту ще в суботу.

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що
Популярные новости