Новости Ровно / Транспорт / Завершують будівництво першого відрізку об’їзної Рівного

Завершують будівництво першого відрізку об’їзної Рівного

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Уже майже готові шість кілометрів дороги північного об’їзду Рівного. Це перший відрізок із трьох запланованих.- Залишилось закінчити кільце на дорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів та змонтувати штучне освітлення. Частково ведуться роботи по другій та третій черзі. На останній активно працюють мостовики, - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.Це масштабний проєкт для Рівного, на який місто чекало понад 30 років. Загальна протяжність кільцевої дороги - 14,2 км. Північний об’їзд дозволить вантажівкам не заїжджати в Рівне, що збереже вулиці від руйнування.


Завершують будівництво першого відрізку об’їзної Рівного


Трасу будують в рамках президентського проєкту «Велике будівництво».


Завершити планують у 2022 році.

14 декабря 2021 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На дорогах Рівненщини працює снігоочисна техніка

Цієї ночі Рівненщину накрив сніговий циклон. Протидіяти заметам на автошляхах області виїхала дорожня техніка, повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль....

Магазин «Хорошка» на Замковій хоче «підрости»

Територію речового ринку на вулиці Замковій мають звільнити від кіосків і забудувати багатоповерхівками до 2023 року. Тим часом власники інших комерційних будівель теж хочуть будуватися.

На тваринництво Рівненщини виділили майже 20 мільйонів дотацій

19,5 мільйонів гривень з держбюджету надійшло на часткове відшкодування вартості племінних генетичних ресурсів. Така сума майже удвічі більша, ніж торік. 

Через Рівне пройде перший платний автобан в державі

Наступного року в Україні планують будувати перший автобан від Краковця до Бродів та Рівного, і для цього вже проведені дослідження, вивчений трафік та є потенційні проєктанти.

Депутати Рівнеради не погодилися перекроїти бюджет для освітлення вулиці Ко ...

Проти перекидання коштів на проект освітлення вулиці Котляревського виступили представники бюджетної комісії Віталій Першогуба, Юрій Запорожець і Сергій Паладійчук. Вони остерігалися, що має бути

На Рівненщині старателі знову перекрили трасу

Майже кілометровий затор утворився на дорозі Київ -Коваль поблизу перехрестя сіл Клесів -Федорівка. Причиною цього стало те, що сьогодні близько 14 години старателі знову перекрили трасу.
Популярные новости