Новости Ровно / Транспорт / Рівненські «Шкоди» відправлять «на пенсію»

Рівненські «Шкоди» відправлять «на пенсію»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненські «Шкоди» відправлять «на пенсію» Вперше за багато років Рівне купує нові, а не вживані з Європи тролейбуси. Торік техніку з заводу комунальний «Рівнеелектроавтотранс» також отримував, але йшлося тоді про автономні тролейбуси, які можуть їздити без «рогів». Куплені за бюджетні гроші цього року — традиційні, тобто зможуть курсувати лише тими вулицями, де є контактна мережа. У міськраді пояснюють: купують їх, щоб відправити «на пенсію» старі та рипучі «Шкоди».
Сім низькопідлогових тролейбусів обійдуться місту у 34,5 мільйона гривень. Їх до 20 грудня мають зібрати та доставити із заводу «Літан», що в Дніпрі. Там торік виготовляли для Рівного і автономні тролейбуси.

Віталій Миронюк, начальник управління транспорту і зв’язку міста:

— Автономні тролейбуси та дуобус ми купували, щоб забезпечити доїзд до мікрорайонів, у яких немає контактної мережі. Тепер пільговики уже можуть безкоштовно добратися до вулиць Макарова, Князя Острозького та Луцького кільця на Ювілейному, а на Північному — до вулиць Євгена Коновальця та Волинської дивізії. Одинадцятий маршрут з’єднав Боярку й кладовище «Нове».

Звичайні тролейбуси коштують на півтора мільйона дешевше. Тому замість запланованих шести автономних тролейбусів ми придбали сім звичайних. Нові тролейбуси частково замінять старі «Шкоди 9 Тр». Їх уже не використовують в жодному місті не тільки в Європі, але й в Україні. А у Рівному ще 18 таких їздить. Маємо мету, щоб за кілька років вони стали музейними експонатами.

Раніше ми купували тролейбуси, які вже були у використанні в Європі. Робили це через гостру нестачу транспорту і коштів. Але було прийнято концептуальне рішення більше вживаного не купувати, адже такі тролейбуси їздять лише рік, а потім їх потрібно постійно капітально ремонтувати.

А в интернет магазине шин "Вираж" доступна летняя и зимняя резина для вашего автотранспорта, поэтому купить резину на авто в Украине можно именно у них.
10 июля 2018 /
Источник: Богдан СЛОНЕЦЬ
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські тролейбуси обладнають GPS-навігаторами

35 рівненських тролейбусів – майже половина наявного парку –оснастять приладами GPS-навігації.

Мешканці Рівного пересіли у тролейбуси

За січень–червень 2015р. послугами пасажирського транспорту в області скористалося 69,6 млн. пасажирів, що на 5 млн. більше, ніж за січень–червень 2014 р.

У Рівному пустили тролейбуси з безкоштовним інтеренетом

Перші чотири з десяти тролейбусів, що наше місто закупило в місті Любліні, уперше вийшли сьогодні на рівненський маршрут № 1. Машини не нові, їм по 15-18 років. Але вони помітно краще виглядають за

Сьогодні в Рівному презентують чотири польські тролейбуси

Сьогодні об 11 годині у Рівному на території ДКП „Рівнеелектроавтотранс” (вул. Данила Галицького, 23) відбудеться презентація та урочистий випуск на лінію чотирьох тролейбусів, які були закуплені в

Нові тролейбуси для Рівного придивилися у Любліні

Тролейбусний парк Рівного вже незабаром може поповнитись. Десяток тролейбусів уже пригледіли у Польщі та навіть знайшли гроші на них у бюджеті. Проте про саму купівлю та приїзд їх у Рівне чиновники