Новости Ровно / Транспорт / Асфальтний завод на колесах

Асфальтний завод на колесах

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цю унікальну машину розробили, виготовили й використовують у Рівненському міському ШЕУ.
Не встиг розтанути ще сніг і лід, а вже ремонтники міського шляхово-експлуатаційного управління розпочали латати аварійні ями, що вибили колесами за зиму на дорогах. Жоден асфальтний завод у Рівному ще не працює, та цього року асфальтобетонну суміш, що необхідна для тимчасового ямкового ремонту, шляховики варять просто на дорозі. Для цього світлі голови й умільці із міського ШЕУ виготовили й розпочали використовувати експериментальний пересувний рециклер власної конструкції. Мінізавод на колесах під кожну ямку підтягає трактор.
– Працюємо з новою технікою! – задоволений машиною рівненського виробництва майстер бригади № 1 Сергій Германчук. – Стараємося ліквідувати аварійні ями, щоб зберегти водіям підвіски. Ці латки тимчасові. Але вони протримаються до кращої погоди, коли буде можливість відремонтувати вулицю за поточним, а, можливо, і за капітальним ремонтом.

– Експериментальний зразок рециклера працює на дровах, – пояснює начальник Рівненського ШЕУ Віктор Климук. – Машина дала можливість оперативно ліквідовувати ями на дорозі, і не очікувати запуску асфальтобетонного заводу. Рециклер виготовили наші ремонтники. Головний автор – начальник ремонтних майстерень ШЕУ Микола Кондратюк. Він – випускник механічного факультету «водного», має успішний досвід наукової роботи. Микола Кондратюк сконструював і виготовив у майстернях ШЕУ установку, яка коле дрова, був автором модернізації катка ДУ-47 на гідропривід. Виходить, що не дарма вчився в університеті!

Потрібна техніка! Так в один голос кажуть шляховики бригади, яка за перших два більш-менш погожих дні прибрала ями на значній ділянці вулиці Гагаріна. Рециклер дав можливість повторно використати асфальт, який зняли минулого сезону з доріг під час ремонту. Потужність виготовленої силами шляховиків машини досить пристойна – 5-6 тонн асфальтобетону за робочу зміну. Але тут головне що в Рівному тепер стає менше й менше вибоїн – щодня приблизно на 60 квадратних метрів.

Сергій СНІСАРЕНКО
23 февраля 2017 /
Источник: 7d.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На відремонтованій ділянці Соборної вже є розмітка

У понеділок до пізнього вечора, щоб встигнути все закінчити до дощу, шляховики наносили розмітку на новий асфальт на вулиці Соборній.

Двори отримали новий асфальт

– Наш двір вже тридцять років не асфальтували, – з того часу, як здали будинок. Сьогодні – ремонтують! Ось там була баюра, а де ці чорні латки – такі ями, що можна було втрапити і поламати ноги! –

На вулиці Петлюри ремонт дороги

Сьогодні на вулицю Петлюри без особливої необхідності не радимо заїжджати водіям. Там йде ремонт дороги.

Двір як нова копійка: люди вдячні, мер роботою шляховиків задоволений

Помітивши у дворі міського голову, який минулої п’ятниці навідався на вулицю Відінську до будинку № 36, де шляховики проводили капітальний ремонт прибудинкової території, Володимира Хомка враз

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що