Новости Ровно / Транспорт / Використовуєте пальне для власних потреб — заповнюйте акцизну накладну правильно

Використовуєте пальне для власних потреб — заповнюйте акцизну накладну правильно

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Особливості складання акцизної накладної у разі використання пального для власного споживання визначено формою акцизної накладної та Порядком заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, затвердженими наказом Мінфіну України від 25.02.2016 р. № 218 (далі — Порядок № 218).

Зокрема, у верхній лівій частині акцизної накладної, яка не надається отримувачу пального, зазначається тип причини 3 (пальне відвантажено з метою власного споживання (п. 4 розділу II Порядку № 218)).

В акцизній накладній, надання якої отримувачу пального не передбачено (у тому числі при відвантаженні пального з метою власного споживання), у рядку «Особа — отримувач пального» зазначається «Неплатник», а до рядка «Юридична особа» — код за ЄДРПОУ отримувача пального; для фізичної особи — прізвище, ім’я, по батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта» вноситься умовний код «1000000000».

Якщо суб’єкт господарювання зареєструвався як платник акцизного податку з реалізації пального, такий суб’єкт у терміни, визначені Податковим кодексом, зобов’язаний складати акцизні накладні на обсяги пального, використаного для власних потреб, та реєструвати їх у ЄРАН.

Штрафні санкції за порушення платником акцизного податку з реалізації пального порядку реєстрації акцизних накладних та розрахунків коригування до таких акцизних накладних в ЄРАН застосовуються відповідно до ст. 120² Податкового кодексу.

Детальніше з цією інформацією можна ознайомитись у листі ДФС України від 02.02.2017 р. № 2324/7/99-99-12-03-03-17.
21 февраля 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські платники акцизного податку у 2015 році перерахували до бюджету п ...

При цьому, більше 14 мільйонів гривень надійшло до загального фонду державного бюджету з вироблених в Україні підакцизних товарів. Надходження до загального фонду місцевого бюджету з реалізації

Реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали майже 3,7 т ...

Саме стільки реєстраційних номерів отримано за сім місяців 2015 року в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Рівному. В середньому, кожного місяця реєстраційний номер облікової картки платника

Платники ПДВ Рівного поповнили бюджет на 158 мільйонів гривень

У січні-червні платники податку на додану вартість Рівного сплатили до бюджету 158 млн. грн., що на 19,5 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

З початку року представники бізнесу та громадяни Рівного отримали в податко ...

Найбільша кількість звернень відвідувачів Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному стосувались отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про

У Рівному готують армію бензовозів

На Рівненщині готують паливозаправники та поповнюють запаси пально-мастильних матеріалів для військових підрозділів АТО.
Популярные новости