Новости Ровно / Транспорт / Реєстр власників авто – тепер у вільному доступі

Реєстр власників авто – тепер у вільному доступі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Відтепер кожен бажаючий зможе отримати інформацію, про автомобілі, що зареєстровані в Україні, та їх власників в Єдиному державному реєстрі

Інформація про зареєстровані транспортні засоби та їх власників стала відкритою, адже набрав чинності закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості в сфері відносин власності з метою запобігання корупції».

На сайті МВС України можна перевірити транспортний засіб за реквізитами його власника. Після необхідної авторизації кожен громадянин зможе отримати інформацію про автомобілі, зареєстровані на ту чи іншу особу. Користувачеві, який шукатиме дані про певний автомобіль, на електронну пошту надійде повна інформація про нього.

Проте в регіональному сервісному центрі МВС у Рівненській області наголошують, що сервіс поки що працює в тестовому режимі, тому дані надаються безкоштовно. В подальшому планують розширити перелік інформаційних послуг, додавши інформацію про зміну кольору авто, кількість потраплянь у ДТП.
29 декабря 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Транспортний податок за розкішні автомобілі поповнює місцеву скарбницю

З початку поточного року місцевий бюджет Рівного отримав 1,8 мільйони гривень транспортного податку, який сплатили платники Рівного, котрі володіють елітними легковими машинами.

У Дубні знайшли авто, яке 15 років тому викрали зі столиці

Його купив дубенчанин у... здолбунівчанина. На Рівненщині знайшли автомобіль, який оголошений в розшук.

Два автомобілі-нелегали затримали працівники ДАІ Рівненщини

Працівники ДАІ Рівненщини протягом дня затримали два автомобілі, які перебували на території України поза митним контролем.

З 1 січня 2015 року звітність з ПДВ обов’язково подавати «електронкою»

У м. Рівному понад 1350 ( 96 %) платників ПДВ звітують через мережу Інтернет.

Як сплачуватимуть податки призвані на військову службу

На допомогу нашим мобілізованим громадянам законодавці підготували ряд позитивних нововведень. Так, з 08 червня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих
Популярные новости